| OupS a întrebat:

De o periodata de timp o fata de la mine din clasa face unele gesturi fata de mine de exemplu:
1-de 8 martie am dat petrece,dansa si in aceleasi timp se uita la mine;
2-in timpul orelor se uita la mine;
3-la avatarul de la messenger are o poza :ea stand in picioare iar eu pe scaun(sunt uimit ca nu a mai schimbat poza de la avatar de 2 saptamani,ea de obicei schimband mereu pozele)
4-in timpul unei ore de curs nu mi-am facut tema la engleza si mi-a luat apararea(niciodata nu a mai facut asta)

dar marea problema este ca are un prieten de la liceu.dar dc face aceste gesturi fata de mine?
eu cred ca ma place(daca ar fi asa) cum ar trebui sai transmit ca o plac?
apropo ea face aceste gesturi fata de mine asteptand ca eu sa ii cer prietenia?

FUNDA

4 răspunsuri:
| o0OBlackO0o a răspuns:

Poi uh ce crezi se vede k e indragostita de tine.prin gesturi daca tu ai zis ca nu ai mai facut`o pana acum incearcati norocu si vezi ce o sa iti iasa bftwinking

| InnocentLoovee a răspuns:

Pai da, mai mult ca probabil asteapta sa ii spui tu ceva. Daca o placi, nu vad de ce nu i-ai spune. Fetele de obicei nu fac primul pas, asteapta sa il faca baietii. In fine, daca a facut toate gesturile spuse de tine mai sus, inseamna ca te place, garantat. happy Bafta :*

| OupS explică (pentru InnocentLoovee):

Da le.a facut dar nu stiu cum sa.i spun pentru ca are un prieten

| InnocentLoovee a răspuns (pentru OupS):

Ai putea sa o intrebi de ce iti face toate semnele alea.nu stiu, poate ca vrea sa se desparta de prietenul ei.