| Mortimer2020 a întrebat:

Dece unele fete cer baietilor hanoracul lor? Înseamnă ca il plac sau ce?

23 răspunsuri:
| Mortimer2020 explică:

Plac* scuze

| stefanv7 a răspuns:

Inseamna ca au nevoie de un hanorac, nimic mai mult.

| Mortimer2020 explică (pentru stefanv7):

O marime mare, normal trebuie o mărime potrivită laughing

| Werrich a răspuns:

Înseamnă că le este frig.

| Werrich a răspuns (pentru Mortimer2020):

Nu înțeleg, dacă le este frig și nu au hanorace de mărimea lor trebuie sa moara de frig?

| Mortimer2020 explică (pentru Werrich):

Da si vara tot le este frig?

| Werrich a răspuns (pentru Mortimer2020):

Vara vor sa mascheze ciclul menstrual.

| Mortimer2020 explică (pentru Werrich):

Nu stiu cum te-ai gandit eu nu m-aș gandi la asta niciodată.laughing laughing

| Werrich a răspuns (pentru Mortimer2020):

Iarna isi pun ismene, dresuri, pantaloni grosi, nu se vede sangele, dar vara e mai greu, ca au bluzite si fustite scurte.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

De frig

| alexalx1234 a răspuns:

Faza asta cu il plac pentru faptul ca ii cere hanoracul e posibila doar in filme, iar acele filme sunt cretine.

| Bariel a răspuns:

Am vazut pe vremea cand foloseam tiktok ca era la moda chestia asta, se considera ca le sta cute fetelor cu haine largi(ale iubitilor lor) pe ele

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Inseamna ca nu le deranjeaza sa le poarte hanoracul si ca le e frig. Cam atat.

| Goete a răspuns:

Cate fete ti-au cerut hanoracul?
Si la cati alti baieti stii ca fetele le-au cerut hanoracul?

| Mortimer2020 explică (pentru Goete):

Mi-e o data o fata, mi-au povestit tovarasi și fratimiu.

| Goete a răspuns (pentru Mortimer2020):

Daca esto cu hanoracul, ori e pentru ca e frig ori ca vrei sa-l dai la fete laughing

| Goete a răspuns (pentru Mortimer2020):

Ti-e (ție îți e) o data o fata?

Poate aveti hanorace misto si le purtati si varawinking

| Mortimer2020 explică (pentru Goete):

"Ti-e (ție îți e) o data o fata "
Nu înțeleglaughing

| Goete a răspuns (pentru Mortimer2020):

Stai prost cu gramatica... si cu exprimarea.
Ai scris
"Mi-e o data o fata, mi-au povestit tovarasi și fratimiu."
Deci: Mie si Mi-e nu e totuna
Si in afara de asta, de aici reiese ca ti-au povestit "tovarasi si fratimiu (asta nu stiu ce e, cuvantul asta nu-l cunosc) ca tie iti e o data o fata.
Nu ma mira ca nu intelegi

| Goete a răspuns:

Stai linistit, e normal sa crezi asta la nivelul tau intelectual.
Tu umbla cu hanoracul vara si mira-te daca ti-l cer fetele, ca nu-i frig...

| Mortimer2020 explică (pentru Goete):

Mai du-te-n morti tăi

| TheWhiteDemons a răspuns:

Ca sa puna capu pe umar cand e imbracat cu el si sa il miroasa sa se excite sa aiba sentimentul de confort si liniste e o miscare strategica de-a femeilor.

| Anonim53220 a răspuns:

Nu neaparat. O tipa super misto de care mi-o placut mi l-a cerut sa i-l aduc la scoala, dar pana la urma nu a fost sa fie, din partea ei. Asta e happy