| Markusfrtt a întrebat:

Deci, eu si iubita mea am incercat avem primul sarut caci nu il avusesem, si am zis ca e timpul sa incercam. Am mai pus intrebarea asta. Pai, sarutu nu mi s-a parut scarbos, dar nu a fost nici placut. Adevaru ca nu ne lricepem deloc, nu ne-a pre-a iesit deloc sarutu. Am incercat si noi, dar nu a prea iesit si ne cam simtim stanjeniti amandoi..Chiar nu ne iese sarutu, am incercat de cateva ori, am citit si pe net si nimic..Nu suntem copii. Care sa fie problema? Ce sa facem?

7 răspunsuri:
| vocea a răspuns:

Daca nu este atractia aceea nu ai cum sa simti, un sarut il faci bine cand simti ceva pentru cineva

| DianneNH a răspuns:

Un sarut nu trebuie planificat sau sa aiba o anumită strategie.Sarutati-va cand vine momentul si nu va stresati.Relaxati-va.

| Stefanismyname a răspuns:

Asta trebuie sa simtiti, tu ce simti pentru ea?
In legatura cu primul sarut, totul vine de la sine...

| IonelaMacovei a răspuns (pentru vocea):

Asa este!

| corbulalbrosu a răspuns:

Apelati la ajutorul unor prieteni care formeaza deja un vechi cuplu si stiu sa se sarute perfect, sa va arate fiecare in parte si in mod direct atat tehnica cat si modul in care il practica ei. happy

| Violleta2022 a răspuns:

Problema este ca sunteti probabil prea mici sa simtiti ceva!
Mai incercati peste cativa ani!

| Adrenalinata a răspuns:

Pune.ti prietenul cel mai bun sa o sarute in fata ta. Vezi atunci daca lor le iese si daca simti ceva