| Picakhu a întrebat:

Deci. Il cunosc pe baiat de 2 ani. Suntem colegi de clasa iar el sta chiar in spatele meu. El e *Perfect* adica are doar 10 si eu. mnaa. eu! laughing In fine. il plac de ceva vreme. E blond, cu ochi albastru - verzui, amuzant etc. In ora cand ma intorc il vad mereu se uita la mine. Amm. pe facebook nu prea vorbim, dar prin mesaje si telefon! laughing Am vorbit o data cu el de la 5 puna la 11 noaptea. Nu cred ca a foast ceva. Mereu ma face sa rad. si din nou nu cred ca e ceva important! Pe toti din jur ii face sa rada. Dar. atunci cand se uita la mine mereu. poate fii ceva? Ex: Azi. in timp ce stateam pe telefon si el dadea olimpiada la romana laughing)) Se uita 1 min in foaie dupa care se uita la mine! Am vazut asta cand ma uitam la el asa mai discret! *sa zicem*
Si cum spuneam. au astea un sens? Rost? Nu vorbind neaparat de iubire!
Fundita!

Răspuns Câştigător
| benga94 a răspuns:

Nu prea ai cum sa fii sigura ca se uita neaparat la tine ca simnte ceva! Sunteti in aceiasi clasa e logic sa va mai uitati in stinga in dreapta si in momentul ala se uita spre tine si tu interpretezi sau invers, uitaturile astea nu inseamna nimic sunt persoane care se uita peste tot de plictiseala nu poti sa stai numai cu nasu in banca, iar cu vorbitul pe net eu vorbeam cu o fata zilnic zi 11 ore si nu a fost nimic intre noi vorbeam cu ea de plictiseala ca nu aveam ce face, inca ceva un sfat bun de la mine nu e bine sa iti faci iubit coleg in clasa cu tine, o sa va certati des si nu va dura relatia asta tio spun sigur, oricum tu esti fata si trebuie sa astepti tu un pas o scinteie de care sa fii sigura, ai timp si de iubit stai linistita!

9 răspunsuri:
| Veve02 a răspuns:

Niciodata sa nu gandesti ca un baiat simte sau gandeste la fel ca tine. Cel mai bine este sa astepti, sa lasi lucrurile sa mearga de la sine.Nu te obosi cu ganduri de genu' " Oare crede ca sunt frumoasa?" " Oare i-ar placea sa iasa cu mine? " Nu face asta! O sa iti dea multe batai de cap. Cat despre cum il vezi ca fiind " perfect" mai arunca o privirewinking * nu poti sa spui despre cineva ca e perfect pentru ca are doar note mari... de fapt ca sa fiu mai explicita NIMENI NU ESTE PERFECT singurul care a fost gasit fara de pacat ** adica perfect ** a fost Domnul Isus Hristos happy * Nu-ti spun asta din perspectiva unui "pocait" ci din perspectiva unei fiinte umane care a fost in aceeasi situatie si a luat decizii pripite. Pentru mai multe lucruri importante pe care ai putea sa le inveti iti recomand sa citesti cartea " "Lupta fiecarei fete : pazeste-ti mintea, inima si trupul intr-o lume inrobita de sex " * nu este doar cum sa te protejezi de sex ci te invata multe lucruri pe care cu siguranta nu le stiai. O zi frumoasa si sper ca ti-am fost de ajutor! big grin

| SorinTudor a răspuns:

Cred ca te place dar nu are curaj sa iti zica

| Conficker a răspuns:

Si ce astepti, sa gaseasca pe alta? Paseste, nu-ti fie frica! Daca mai astepti mult, s-ar putea sa regreti...

| RăducuBOX2014 a răspuns:

Sunt sigur ca te place.

| Picakhu explică (pentru Veve02):

La *Perect* ma refeream. doar note bune, social!

| Veve02 a răspuns (pentru Picakhu):

Okwinking eu ti-am zis doar ce am gandit happy totusi sper sa-ti fi fost de foloswinking

| stefanastefiiii a răspuns:

E clar ca te place. Trebuie sa ai rabdare sa iti spuna chiar el asta happy

| SebastianCMT a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa il intrebi. Si sa vezi. Poate e mai timid si ii este frica sa nu dea gres.

| Danysan a răspuns:

Te Place. Incearca sa iesi cu el la un Suc.