| Mihai789 a întrebat:

Deci, in curind se apropie ziua de nastere a prietenei mele. Eu m-am gandit sa cumpar ceva somnifere (sa o rog pe sora ei sa le puie in apa si ea sa le beie, apoi sa ma duc la ea cu un tort cu ceva inscriptii pe el, sa cumpar un buchet de trandafir si vreo 20-30 de baloane in forma de inimioare, si in fiecare balon cate un motiv de ce o iubesc. Poate va pare stupida idee mea, ajutati-ma cu vreo idee sau completati ceva la mea ca nu stiu ce sa fac?

6 răspunsuri:
| Kalla a răspuns:

De ce somnifere? La ce-ti trebuie?

| Mimilus a răspuns:

Foarte frumos, buna ideee. insa fara somnufere. asta va strica totul. daca va dormi prea mult sau daca va avea o dispozitie foarte proasta dupa asta. cel mai bine fara asa ceva in rest e super..sunt fata si mie una mi-ar placea enorm asta!

| Mihai789 explică (pentru Kalla):

Demineata cand o sa se scoala sa fie surpriza, si eu sa dorm linga ea

| Kalla a răspuns (pentru Mihai789):

Crezi ca daca se trezeste dupa ce a adormit cu somnifere sau fara schimba ceva? O sa fie morocanoasa si daca in seara aceea o sa vrei sa ai relatii sexuale cu ea sa stii ca nu o sa reusesti pentru ca o sa fie obosita si cand o sa afle ca ai drogat-o (da, pentru ca orice pastila luata fara sa fie nevoie sau fara acordul doctorului inseamna dopping) o sa se supere pe tine.Probabil nu o sa mai vrea sa stea cu tine niciodata.Ai grija.Va puteti distra si fara sa-i dai pastile pe ascuns ca un violator.

| DeeaMarry a răspuns:

Sper ca glumeai cu somniferele
Cand o sa afle nu o sa mai vrea sa auda de tine niciodata, pentru ca o sa te considere bolnav.

| Grinch1 a răspuns:

De ce somnifere? imi place ideea dar fara somnifere.