| anonim_4396 a întrebat:

Deci.saptamana asta.fostul pr cu prietenul lui ma tot priveau adica de de 1 iunie a fost petrecere la scoala si au venit si ei si se tot uitau continuu la mine dupa ce vin de la petrecere ma cheam prietenul fostului sa-mi spuna ca fostul inca ma mai iubestelaughing dar eu nu pe el si prietenul lui tot ma pasaie cand mai trec ba se uita la mine ft isinstent si fostul meu pr mi-a spus pe mess ca prietenul lui a spus ca sunt frumoasahappy.
ce sa cred ca ma place?

5 răspunsuri:
| Micuţa a răspuns:

Draga Dyva! Da! :-)...Te place.Deoarece ti-a dat cam doua semne in care ti-a aratat asta. Adica ca te place. Poti sa crezi asta linistita, pentru ca e aproape sigur ca te place kiss!

greece12
| greece12 a răspuns:

Posibil sa te placa, dar nu te deranjeaza ideea sa iei prietenii la rand?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ma deranjeaza ca ma plac amandoi.defapt mai multi.dar din gasca aceea ei doi.si nu e prea placut.pentru ca se cam tin dupa minelaughing

| GeorGEBlaCKRidER a răspuns (pentru anonim_4396):

Poate vor nma un motiv bun sa te poata prinda de fund laughing)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

laughing eh nu stiu dar si azi m-am intalnit cu pr fostului meu prlaughing
si fostul nu era.dar inca ii mai plc de mine cred.laughing