| pnmvital a întrebat:

Deci. saptamana trecuta m-am certat cu iubita mea, pentru ca a aflat ca am inselat-o cu prietena ei cea mai buna. toata saptamana a fost in spital dintr-o anumita cauza si nu am putut vb, a zis sa o las sa se gandeasca la noi. ieri a iesit din spital dar tot nu vrea sa mai vb. si a devenit cam rece. oare mai e vreo cale de impacare? eu chiar tin la ea dar am vazut k a devenit cam distanta si secretoasa. nu stiu ce sa fac...

Răspuns Câştigător
| DiiiAnAaaa a răspuns:

Eu zic sa nu faci nimic. sa o lasi sa se gandeasca bine ce e de facut. daca nu iti mai acorda atentie probabil ca nu poate sa te ierte. probabil a fost o lovitura destul de dura pentru ea ca ai inselat`o cu prietena ei...
eu nu va intelg pe voi baietii... daca iubiti de ce inselati. daca chiar o iubeai nu o inselai.

9 răspunsuri:
| livebeter a răspuns:

Incearca sa ramai cu prietena eiwinking

| pnmvital explică (pentru livebeter):

Prietena ei. are iubit. a fost doar o aventura.atat

| Adriana a răspuns:

Cel mai tare nu o doare faptul ca ai inselat-o ci faptul ca ai facut-o cu cea mai buna "prietena" a ei, ca daca ii era cu adevarat prietena nu o facea. Si chiar daca te va ierta, nu va uita niciodata si mereu iti va reprosa asta. sad

| DiiiAnAaaa a răspuns:

Mersi pentru fundita.:*
bafta cu iubita ta. happy

| AlinaaAli a răspuns:

Buna,
Nu stiu cum e iubirea asta a ta, daca ai inselat-o cu prietena ei cea mai buna, insa, cred ca in loc sa insisti sa vb cu ea, mai bine a-i lasa-o sa se gandeasca.
Pune-te in situatia ei, daca ea te-ar fi inselat cu un prieten de-al tau, cum ai fi reactionat? nu cred ca ai fi uitat asa peste noapte.
Las-o sa stea linistita, sa se gandeasca, pentru ca are nevoie de liniste si de timp d gandire si daca insisti o sa devi enervant si faci mai rau.
Asteapta, daca te iubeste te iarta, cu toate ca nu prea ai merita sa fi iertat.

| answer a răspuns:

Ai distrus relatia voastra printr-o aventura! Trage linie si vezi daca s-a meritat! Si nu uita sa tragi si invatamintele!

| whoocares a răspuns:

Esti vai de capu tau. daca tu crezi ca o fata poate sa te ierte dupa ce ai inselat-o cu CEA MAI BUNA PRIETENA. esti prost rau, scuze ca iti zic. si mai zici si ca ti la ea laughing. vai. laughing imi pare rau, dar asta e adevarul. esti un magar, ca majoritatea baietilor. ar trebui sa fie retardata sa te ierte. pe bune laughing)

| bety18 a răspuns:

E si normal saa fie rece cu tine... daca o iubeai nu o inselai si mai ales si cu cea mai buna prietena a ei parerea mea e sa mai astepti sa vezi ce o sa iti zica poate vrea sa se impace cu tine dar tu cum ai fi reactionat daca ea te-ar fi inselat cu cel mai bun prieten al tau?

| lolly a răspuns:

Stii ceva? Esti un nesimtit.Cum poti sa spui ca ti la ea cand ai inselat-o copile?! Cand ti la cineva, nu inseli, nu-i provoci durere, respecti fidelitatea! Nici nu merita un imbecil ca tine, sa-ti fie rusine! Du-te la curve, iubirea nu e de tine.PA!