| Elenina356 a întrebat:

Dezvirginarea e strict legata de actul sexual?

Răspuns Câştigător
| 6Anonim9 a răspuns:

Ce inseamna virgin?
Daca intr-o padure virgina se intampla sa cada copaci din anumite motive, padurea e inca virgina. Daca se defriseaza din ea, nu mai e.
Daca cumva ti se rupe himenul accidental sau prin masturbare, esti virgina. Actul sexual dezvirgineaza, indiferent daca este anal, oral sau vaginal.
Sunt multi fraieri care cred ca daca ti se rupe hinenul, gata, nu mai esti virgina. Cunosc fraieri care cred ca baietii sunt virgini pana li se rupe ata(frenul). Si da, ei cred ca trebuie sa se rupa. Nu te cobori la nivelul lor, nu-i asculta. Exista DEX. big grin
Numai bine!

12 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Nup, te poti dezvergina si cu un penis de cauciuc big grin

| vocea a răspuns:

Da dezvirginarea asta inseamna

| darrio2007 a răspuns (pentru 6Anonim9):

Actele sexuale anale si orale dezvirginează? Ce drăguț! Stiam că primul ajută la constipatie iar al doilea la igiena bucală.

| Emilian65 a răspuns:

Da, dezvirginarea atat la fete cat si la baieti se face odata cu primul act sexual.

| 6Anonim9 a răspuns (pentru darrio2007):

Pe langa ca dezvirgineaza, ajuta si la asta.

| Claudiu12370 a răspuns:

Da

| darrio2007 a răspuns (pentru 6Anonim9):

Ce amuzant esti!

| 6Anonim9 a răspuns (pentru darrio2007):

Multumesc!
Te obosesti degeaba sa raspunzi. Fiecare cu parerile lui.
Omul si-a primit raspunsul asteptat, deci nu stiu ce rost mai are sa tot comentezi.
Numai bine!

| 6Anonim9 a răspuns (pentru darrio2007):

VIRGÍN, -Ă, virgini, -e, adj. 1. Care nu a avut niciodată relații sexuale; cast, neprihănit, feciorelnic. ♦ (Substantivat, f.) Fecioară, fată. 2. Fig. Candid, inocent, nevinovat. 3. Fig. (Despre locuri) Necunoscut de oameni; nelucrat, necultivat; neexplorat; neexploatat. 4. Fig. (Despre obiecte) Neatins, intact, neutilizat; curat. ♦ Spec. (Despre metale) Pur, curat. [Var.: (înv. și pop.) vergín, -ă adj.] – Din lat. virgo, -inis.
Link: https://dexonline.ro/definitie/virgin

| darrio2007 a răspuns (pentru 6Anonim9):

Acum cine comentează? Eu?

| 6Anonim9 a răspuns (pentru darrio2007):

Nu, dar daca tot mi-ai evaluat raspunsul...

| Randomuser2000 a răspuns:

Nu, e legata de cat de fina e lama