| mastadont a întrebat:

Ding dong, ding dong, Fratele vostru mastadont revine în forță cu o întrebare de baraj:
Dragi băieți voi unde umblați după gagici? De unde vă alegeți s-au v-ați ales partenera? Eu am avut norocul între 19 și 25 de ani să dau peste cel mai propice teren de vânătoare posibil, rația era de un băiat la vreo 100 de fete, paradisul nu altceva.

14 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

In cluburi

| mastadont explică (pentru VerginicăVacăGrasă):

Mergeam și acolo dar acolo e competiție frate că sunt mulți prădători la pândă.
Eu am avut norocul, sau poate intuiția penisiană m-a îndemnat să fac facultatea de litere, pe acolo sunt doar și exclusiv gagici, când vezi un alt băiat e sărbătoare, recomand să faci și tu un curs așa de șmecherie să vezi că nu mai pleci de acolo, e teren fertil și virgin frate, ca junglele alea prin care n-a umblat nimeni. big grin
Ca să-ți dau un exemplu, eu eram în grupă cu 31 de colege, în tot anul de vreo câteva sute de studenți dacă erau 2 sau 3 băieți în total, și cu ei când mă întâlneam îmi ziceau că ei de aici nu m-ai pleacă, că parcă l-au prins pe dumnezeu de picior.
Ba am avut coleg din altă grupă care a rămas cu restanțe doar să mai poată veni pe acolo și să poată sta în cămin. laughing

suntserios
| suntserios a răspuns:

Kaufland

| mastadont explică (pentru suntserios):

Și le plătești cumpărăturile sau cum faci? laughing

| suntserios a răspuns (pentru mastadont):

Le ajut cu plasele

| dullcat a răspuns:

Un baiat la vreo 100 de fete? Adica te-ai dus in magazinele de makeup? Whatever works best for you.

| mastadont explică (pentru dullcat):

Ce legătură are make-up-ul cu raportul dintre numărul de fete și de băieți de unde am fost eu chiar nu pot să-mi dau seama, nu știu ce ai fumat dar ce spui chiar nu are sens. Sau cumva o dai în „sexisme" cum le numești tu și vrei să susții că fetele vorbesc doar de make-up? Fals să știi, deși erau rareori astfel de discuții, dar acolo nu mă băgam.

| dullcat a răspuns (pentru mastadont):

Asta a fost primul gand, make-up stores, citind,, rația era de un băiat la vreo 100 de fete''. Daca e real, de ce nu impartasesti si cu altii locul asta magic, indeosebi cu cei care nu mai stiu unde sa gaseasca potentiale partenere?

| mastadont explică (pentru dullcat):

Dacă ai citi cu atenție toate răspunsurile anterioare sunt sigur că vei afla răspunsul big grin al II-lea răspuns al întrebării parcă, hai că nu e greu.

| dullcat a răspuns (pentru mastadont):

De obicei nu le citesc, mai ales de la intrebarile tale.Ai crede ca era vorba de un loc cu acces usor publicului, nu de facultate, de care multi fug.Iar sa faci facultatea doar pentru agatat e pur si simplu trist.

| mastadont explică (pentru dullcat):

Oricum e mai bine decât să stai degeaba după liceu cum fac mulți, și nici nu agață nimic, asta e mai degrabă trist. Nu știu de ce fuge lumea de facultate că a fost chiar frumoasă după părerea mea, de 10 ori mai fain ca-n școală. E drept însă că și de învățat e mai mult, și nu se mai trece din milă ca-n bravele noastre licee românești de așa-zis renume.

| dullcat a răspuns (pentru mastadont):

Depinde de facultate.Si eu cred la fel ca tine, dar perspectiva se tot schimba odata cu generatiile din urma, tocmai fiindca numeroase generatii de parinti s-au straduit din rasputeri ca proprii copii sa faca o facultate, sa lucreze la un birou, sa fie cineva, ca asa se considera pe atunci. Totusi, cand sunt 9764567894de oameni pentru aceleasi posturi, e clar ca salariul scade si nu te mai atrage, deci iti cam zboara gandul de facultate.

| VoidEternal a răspuns:

"De unde vă alegeți s-au v-ați ales partenera?"

De la librarie.