| mariaaaa18 a întrebat:

Doresc să îl surprind pe iubitul meu. Vreau să fac ceva sexy pentru el. ( nu mă refer la lenjerie sexy și muzică, am încercat și nu ne plac ). Cu ce aș putea să îl surprind și să fiu sexy pentru el.

4 răspunsuri:
| LaSteauaCareaRasarit a răspuns:

Incearca un preludiu.
Fii tu cea cu initiativa, domina-l.
Adu un bici, ceva sa-l faci sa inteleaga ca nu esti mamica lui.

Ti-am mai raspuns: problema iubitului tau e felul in care te percepe. Ai devenit mama.
Surprinde-l cu o vizita la un psiholog pe probleme de cuplu.

| mariaaaa18 explică (pentru LaSteauaCareaRasarit):

Nu mi se pare că răspunsul tău e bun pentru întrebarea asta. Nu are nicio legătură cu celelalte, în primul rând.

| nelutu2777 a răspuns:

Incearca sa ii faci oral cand doarme sau invita-l sa iti faca el urcand deasupra lui

| LaSteauaCareaRasarit a răspuns (pentru mariaaaa18):

Nu are legatura cu celelalte intrebari pentru ca...e alt iubit?