| prest a întrebat:

Doresc sa intrebare fetele cat si baieti. sunt ciudat ca imi plac femeile. cu par la pasarica.

Răspuns Câştigător
| Simina1066 a răspuns:

Fetele tot pentru voi baietii o fac, voi sunteti cei cu pretentii asa ca fetele s-au adaptat dupa voi. O sa gasesti si fete care nu for sa faca cum vor baietii si atunci totul o sa fie bine. Trebuie doar sa ai rabdare sa apara aceea fata.

9 răspunsuri:
| Simina1066 a răspuns:

Intrebarea e daca mai gasesti astfel de fete. Nu e ciudat, fiecare cu pretentiile lui, nu e nimic anormal din moment ce parul exista si e dat de Dumnezeu, mai greu e sa convingi fetele de placerile tale.
Sper ca te-am ajutat!

| prest explică (pentru Simina1066):

Multumesc. da ai dreptate asa cred fetele ca sunt ciudat. e ceva normal. dar acum e la moda sa nai deleoc ca e rusinos cica.

| prest explică (pentru Simina1066):

Multumesc.sa am rabdare.ma intrebare cat.ca tot am astepta si tot mai rau, cred ca sun eu un excentric.

Răspuns utilizator avertizat
| prest explică:

Nu dar sa arate a pasarica.

| nebunu_5532 a răspuns:

Da esti un pervers nenorocit care vrea o pasarica murdara si cu caca la fund!

| Simina1066 a răspuns:

Dar trebuie sa te gandesti ca sunt fete bune si cele fara, cunoaste-le si poate vei gasi un suflet care sa-ti placa, pana la urma asta e cel mai important, e logic ca daca ele simt ca tu nu vrei sa le cunosti nu o sa-ti arate nimic, fii si tu mai rabdator nu se intampla toate asa rapid, trebuie sa ai grija si rabdare, atat!

| prest explică (pentru Simina1066):

Multumesc pentru ajutor.dar n-am nici o sansa.

| DarkBlood32 a răspuns (pentru Antipaticu):

La fete se zice padurea amazoniana iar la baieti jungla tropicala laughing
Am facut c****ul praf! laughing