| anonim_4396 a întrebat:

Doua fete, amandoua de treaba, dragute, amandoua iti plac, pe care o-ai alege si de ce (dupa ce criterii)?

Răspuns Câştigător
| oOoBrBoOo a răspuns:

Care crezi tu ca tine mai mult la tine... asa sunt si eu si asa am ales si nu regret.

9 răspunsuri:
| Melcul a răspuns:

Care dintre ele are simtul umorului mai dezvoltat pentru ca este foarte important sa stie de gluma.Nu sa se supere din orice.

| Jhfdfd a răspuns:

Fiind fata iti spun sa o alegi pe cea desteapta. Fiind desteapta stie de gluma si chestii de astea.
Succes!

| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

Dc sa aleg cand imi pot pune capul la contributie si le voi avea pe ambelewinking?

| shadow72 a răspuns:

Aia mai isteata

| dddddadada a răspuns (pentru Jhfdfd):

Amandoua sunt destepte, daca n-ar fi, nu mi-ar fi asa greu. Multumesc oricum pentru raspuns

| dddddadada a răspuns (pentru Verginic?Vac?Gras?):

Nu mersi, nu sunt genul happy. Multumesc pentru raspuns

| Andreea52 a răspuns:

Cam greu dupa parerea mea, incearca sa iesi separat cu fiecare sa vezi care iti trezeste in tine emotiile acelea mai puternice.winking

| NutzSpoon a răspuns:

Daca iubesti doua persoane, intotdeauna sa o alegi pe a doua, pentru ca daca ai fi iubito pe prima cu adevarat, a doua nu ar fi existat.

| sofisis a răspuns:

Este imposibil sa iti placa amandoua in fix aceeasi masura. Pe una sigur o simpatizezi mai mult.
Zi-le la amandoua ca ai treaba cateva zile si fa in asa fel incat sa nu mai vorbesti deloc cu ele. Vezi de care iti este mai dor si pe care ai primul impuls sa o suni.