| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Dragi barbati masculini, vreau sa va adresez o intrebare: Cum ati reactiona, daca -ati plimba linistiti pe strada si dintr-o data o fata frumoasa sare pe voi si va saruta pasional, apoi incepe sa ploua, iar ea isi scoate din poseta o pereche de ochelari in forma de inima si apoi pleaca?

Răspuns Câştigător
| Shadowish93 a răspuns:

?

16 răspunsuri:
| doc69 a răspuns:

Pai i-as raspunde si as pleca cu ea cum dracu sa o las singura?

| Neinteresantul a răspuns:

Cum p mea sa faca asa ceva? Ori sa fie drogata, ori sa treci pe langa un balamuc cu portile deschise...

Cum as reactiona? N-as fi lasat-o sa ma sarute.

suntserios
| suntserios a răspuns:

M as bucura ca nu am mancat ceapa in ziua aia

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Ploaia rece ar trezi omul din visare...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai uitta sa spui ca pleaca desculta iar ochelarii aveau culoarea rosie, "sunt mic, mic mic, dar nu-i nimic " laughing
M-as gandii ca fata respectiva joaca leapsha iar eu trebuie sa gasesc alta fata sa o sarut dar lucru acesta nu se va intampla deoarece nu am un fir de trandafir alb, ochelarii in forma de pipota rosii si nici rochita, mama lui de regizor crying(

| Cosmin1I a răspuns:

M-as uita mirat si mi-as vedea de drum in continuare...

| chazz a răspuns:

Ceva ciudat..nu prea ai cum sa reactionezi straight face. poate fii nebuna, un pariu sau pur si simplu asta a simtit.

| LaNaibaa a răspuns:

Exista barbati feminini? straight face

| Inemes a răspuns:

Pai s-ar trezi si cred ca o sa si cada din pat thinking

Răspuns utilizator avertizat
| buttercoree a răspuns:

Lumea e a mea...

| Loreddana a răspuns (pentru buttercoree):

Intrebarea era pentru barbati masculini, te consideri? laughing

| buttercoree a răspuns (pentru Loreddana):

laughing) Ei na

| Shadowish93 a răspuns:

Ma duc repede la gagica si o intreb daca vrea sa facem episodul 2 big grin

| HiONlOCK a răspuns:

Vorbesti de Voltaj-Lemea ea ma mea?

| ChisanCezar14 a răspuns:

Barbati si masculin scris unul dupa altul este un pleonasm