| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Dragi barbati masculini, vreau sa va adresez o intrebare: Cum ati reactiona, daca -ati plimba linistiti pe strada si dintr-o data o fata frumoasa sare pe voi si va saruta pasional, apoi incepe sa ploua, iar ea isi scoate din poseta o pereche de ochelari in forma de inima si apoi pleaca?

Răspuns Câştigător
| Shadowish93 a răspuns:

?

16 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| buttercoree a răspuns:

Lumea e a mea...

| HiONlOCK a răspuns:

Vorbesti de Voltaj-Lemea ea ma mea?

| Shadowish93 a răspuns:

Ma duc repede la gagica si o intreb daca vrea sa facem episodul 2 big grin

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Ploaia rece ar trezi omul din visare...

| Cosmin1I a răspuns:

M-as uita mirat si mi-as vedea de drum in continuare...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai uitta sa spui ca pleaca desculta iar ochelarii aveau culoarea rosie, "sunt mic, mic mic, dar nu-i nimic " laughing
M-as gandii ca fata respectiva joaca leapsha iar eu trebuie sa gasesc alta fata sa o sarut dar lucru acesta nu se va intampla deoarece nu am un fir de trandafir alb, ochelarii in forma de pipota rosii si nici rochita, mama lui de regizor crying(

suntserios
| suntserios a răspuns:

M as bucura ca nu am mancat ceapa in ziua aia

| doc69 a răspuns:

Pai i-as raspunde si as pleca cu ea cum dracu sa o las singura?

| Inemes a răspuns:

Pai s-ar trezi si cred ca o sa si cada din pat thinking

| Loreddana a răspuns (pentru buttercoree):

Intrebarea era pentru barbati masculini, te consideri? laughing

| buttercoree a răspuns (pentru Loreddana):

laughing) Ei na

| ChisanCezar14 a răspuns:

Barbati si masculin scris unul dupa altul este un pleonasm

| Neinteresantul a răspuns:

Cum p mea sa faca asa ceva? Ori sa fie drogata, ori sa treci pe langa un balamuc cu portile deschise...

Cum as reactiona? N-as fi lasat-o sa ma sarute.

| chazz a răspuns:

Ceva ciudat..nu prea ai cum sa reactionezi straight face. poate fii nebuna, un pariu sau pur si simplu asta a simtit.

| LaNaibaa a răspuns:

Exista barbati feminini? straight face