| Giulia911 a întrebat:

Dragi useri, cum ați reacționa daca o persoana necunoscuta de sex opus v ar săruta brusc pe strada?

136 răspunsuri:
| wildthing a răspuns:

O femeie nu ar face niciodata asta, iar in vremurile demente in care traim, un barbat, chiar daca ar vrea, nu prea mai are curaj sa faca asta. Sa ne aducem aminte ce a patit de curand acel antrenor al unei echipe spaniole de fotbal feminin... dupa o victorie, la ceremonia de premiere si-a sarutat una dintre jucatoare (majora, in caz ca se intreaba cineva). In urma acestui gest, viata lui s-a naruit. Nu doar ca a fost dat afara, dar cred ca i-au dat si vreo doi ani de puscarie. Ok, un gest golanesc, dar totusi, a fost doar un sarut...si ei il baga la puscarie pentru asta?! Wtf?! Lucrurile au luat-o razna complet.
In vremuri mai normale la cap, daca sarutai o femeie fara sa-i ceri voie, te alegeai eventual cu o palma peste ochi, o geanta in cap sau un genunchi in co@1e si aia era. Acum insa, in "progresismul" si feminismul fanatic in care traim, femeia trebuie sa-ti dea in scris cu semnatura ca vrea s-o saruti, altfel nici nu ai curaj sa o atingi.winking

| Violleta2022 a răspuns:

Reactionez rapid: ori cu un pumn in fata, ori cu un sut de boase.

| Giulia911 explică (pentru Violleta2022):

laughing good job

| GergelyImre a răspuns (pentru Violleta2022):

Corect.

| GergelyImre a răspuns (pentru Giulia911):

Nu e 'good job' e acțiune infracțională. Pedepsele sunt foarte mari. Poate ajunge și la 7 ani de închisoare cu executare și chiar și mai mult, plus despăgubiri civile.Din-trun sărut dat cuiva pe stradă, persoana poate ajunge din nou victimă sau chiar își poate pierde viața de la un prieten infractor gelos.Atenție,la astfel de urmări, pupăcioși 14-20 de ani poate primi.Nu depinde prea mult de sărut, depinde mai mult de câți și cine-l vede.

| relian a răspuns:

Daca este Enrique Iglesias si saruta o femeie sigur aia o sa fie super fericita laughing sau in cazul barbatilor de vine mai stiu eu ce scula de femeie sil saruta asa pe strada, sigur o sa mai vrea ori vrea mai mult laughing

Nu stiu ce povesti spun multi pe aici, scupat, lovit nu stiu unde, hai sa fim seriosi, ce femeie iar rezista unui barbat f atragator, sau barbat unei femei f frumoase,

Nu mai veniti cu povesti ca va mintit singuri laughing

Multe si multi chiar viseaza sa pateasca asa laughing unele cad lesinate numa si cand iar vedea si voi veniti cu vraja marii ca nu stiu ce leati face. laughing

Raspunsul corect ar fi cine te saruta, cum arata laughing decat vai ce i-as trage, da aia stiu ca ia-ti trage dar asta in privat laughing

| J0B0MAT a răspuns:

4 pumni și 4 scuipați.

| Giulia911 explică (pentru J0B0MAT):

Și dacă e frumoasa o iei la pumni? laughing

| J0B0MAT a răspuns (pentru Giulia911):

Frumusețea nu scuză hărțuirea, agresiunea sexuală, nimic.

| Lupică27 a răspuns (pentru J0B0MAT):

Alt nebun laughing

| J0B0MAT a răspuns (pentru Lupică27):

Cine a pus întrebarea e mai nebun.

| Giulia911 explică (pentru J0B0MAT):

Mersi laughing

| J0B0MAT a răspuns (pentru Giulia911):

Păi sincer, nu e mai nebun unu care te agresează pe stradă în orice fel decât unul care reacționează la agresiune în legitimă apărare?

| Giulia911 explică (pentru J0B0MAT):

Sa-I dai patru pumni e mai mult tentativa de omor

| J0B0MAT a răspuns (pentru Giulia911):

Era o glumă pe tik tok.
Poate îi dau 1.
Sau 5.
Scuipat clar îi dau.

| GergelyImre a răspuns (pentru J0B0MAT):

La un sărut neanunțat, obligatoriu 4 și 4. Ce se crede? Dacă-
mi va face mie, stă mulți ani prin pușcărie.I-arăt eu tot metode de seducție, că va avea în pușcărie tot timpul să se-ndrepte și să nu mai facă pe seducătoarea sau seducătorul și că va trebui să muncească cinstit, ca să ajungă la iubire.

| GergelyImre a răspuns (pentru Giulia911):

Da,dar e numai tentativă.Cel care sărută poate lăsa un virus herpes sau bacterie care poate duce la deces sau suferințe permanente.Asta nu-i tentativă, ci poate fi garantat înfăptuită.

| J0B0MAT a răspuns:

Salvez întrebarea asta pentru când am timp de citit.E material de popcorn aici.

| Giulia911 explică (pentru J0B0MAT):

Nici eu nu ma așteptam să se ajungă aici laughing

| Emma30555 a răspuns:

Mie mi se pare abuz. Eu personal m as feri, apoi ca să fiu sincera dacă as avea ocazia l as reclama. Dacă ar fi un context anume, un concert, un party, și ar fi un entuziasm, un vibe foarte mișto în general, poate ca nu as lua-o asa în tragic dar sa merg pe strada, sa îmi vad de ale mele mi s ar părea o agresiune

| Lupică27 a răspuns:

La cum sunt femeile acum as fi tare ingrijorat sa nu fi luat dreacu vreo boala, cine stie cate pwli a supt inainte.

| Giulia911 explică (pentru Lupică27):

Deci ramai singur?

| Lupică27 a răspuns (pentru Giulia911):

Cum ai ajuns la concluzia asta?

| Giulia911 explică (pentru Lupică27):

Pai dacă ești asa de speriat...

| Lupică27 a răspuns (pentru Giulia911):

laughing pai de ce as spera ca fericirea mea ar veni de la o nebuna care cine sa ma sarute pe gura asa, inopinant?

| Giulia911 explică (pentru Lupică27):

Pai nu ma refeream la faptul ca trebuie sa o iei pe aia de nevasta. Oricare ar fi sa-ti fie consoarta, nu vei ști niciodată câte p***i
a înghițit, asa ca cum vei sta cu ea dacă te sperie asta? Vei trai în teroare cu ea?

| Lupică27 a răspuns (pentru Giulia911):

Bunul simt si demnitatea deja sunt de prost gust, tipic, mie mi-ar fi rusine sa fiu mandra cu asa ceva mai ales ca femeie, dar na, propagandele din vest asta va invata.

| Giulia911 explică (pentru Lupică27):

Eu sunt de acord cu tine. E cel mai umilitor lucru sa sugi ***, e ca și când ai manca rahat laughing

| Lupică27 a răspuns (pentru Giulia911):

Nu ai cum sa ma jignesti tu pe mine ca nu ai cu ce, de mancat rahat vad ca tu ma depasesti!

| Giulia911 explică (pentru Lupică27):

Nu te am jignit bro laughing sorry dacă asta ai înțeles.

| Giulia911 explică (pentru Lupică27):

Chiar te felicitam in sinea mea, ca rar dau de unul care sa nu vrea oral laughing

| madalina2090 a răspuns (pentru Lupică27):

Pai nu voi cereti ca ea sa o suga? big grin lol
Nu fiti ipocriti

| Lupică27 a răspuns (pentru madalina2090):

Din cate inteleg eu sunteti niste copile care habar n-aveti cu ce se mananca viata, si nici ce am vrut sa zic nu ati inteles.

| Lupică27 a răspuns (pentru Giulia911):

Cati ani ai ma? macar intelegi ce am vrut sa zic?

| Giulia911 explică (pentru Lupică27):

ai spus trei cuvinte, cum era sa nu le înțeleg?

| madalina2090 a răspuns (pentru Lupică27):

Am 16 ani, care e problema? crezi ca suntem proaste? vai ce destepti sunteti voi astia batrani care niciodata nu ati dat limbi big grin lol si nu ati cerut la vreo femeie sa va faca ceva. ha ha give me a break

| Robert2526 a răspuns (pentru madalina2090):

Omul e nebun, mai sunt si altii pe site, nu il baga in seama happy

| Lupică27 a răspuns (pentru Giulia911):

Pai n-ai inteles nimic din alea 3 cuvinte, trist. Chiar imi pare rau sa vad oameni asa mediocri la varsta ta...

| Lupică27 a răspuns (pentru Robert2526):

Da, sunt nebun, multumesc pentru realizare. Si tu ai 16 ani smechere?

| Lupică27 a răspuns (pentru madalina2090):

Pai tocmai asta e problema, la 16 ani vorbesti ca una de 45 cu doi copii si vreo 3 fosti soti.
Nici nu sti cu ce se mananca viata si tu crezi ca le sti pe toate la varsta asta.

| Robert2526 a răspuns (pentru Lupică27):

Din felul in care comentezi pe aici, este deductia logica, toate comentariile tale, arata ca ai grave probleme de comportament

| madalina2090 a răspuns (pentru Lupică27):

Ei uite ca stim mai multe decat crezi tu. na, sa iti fie ciuda
Si de ce te uiti pe strada la fete de 16 ani? big grin
Si tu cati ani ai? 50? big grin

| madalina2090 a răspuns (pentru Robert2526):

Cred ca e frustrat ca nu i se mai scoala la batranete big grin ))

| Giulia911 explică (pentru Lupică27):

Vorba lui Robert, chiar ești nebun, eu te laud și tu ma jignești. Felicitări!

| Robert2526 a răspuns (pentru madalina2090):

Posibil sa fie si asta cauza. Sta toata ziua pe TPU ca un trist si jigneste pe toata lumea. Trebuie sa aiba o viata extrem de trista ca sa faca asta laughing) e un personaj dubios care trebuie ignorat

| Lupică27 a răspuns (pentru madalina2090):

Cum ai ajuns la concluzia asta ca ma uit pe strada la fete de 16 ani si ca am 50 de ani? ba voi ce visati noaptea vorbiti ziua, sa mor.

| Lupică27 a răspuns (pentru madalina2090):

''Cred ca e frustrat ca nu i se mai scoala la batranete''
Nu are cum sa ma supere astfel de replici pentru ca si eu am fost ca voi si nu, nu sunt batran dar stiu ca asa eram si eu, prost si aveam impresia ca le stiu pe toate.

| Robert2526 a răspuns (pentru Giulia911):

Nu a inteles ce ai zis, e in lumea lui omul

| Lupică27 a răspuns (pentru Robert2526):

Deci, pana la urma ai mai mult de 16 sau esti in stare sa ai o discutie inteligenta?

| Robert2526 a răspuns (pentru Lupică27):

Se pare ca nu te-ai schimbat prea mult laughing))

| Lupică27 a răspuns (pentru Robert2526):

Noroc ca esti un nimeni si nu ma enervez pentru tine.

| madalina2090 a răspuns (pentru Lupică27):

Simplu. Am vazut barbati mai batrani care se uita pe strada dupa mine si prietenele mele. Unii mai magari fac si comentarii porcoase, ca deh ar vrea si ei ceva. big grin )) lol

| Lupică27 a răspuns (pentru madalina2090):

Pai cred si eu daca va imbracati vulgar cu bucile goale, umblati blugii aia taiati tip chiloti tanga, daca un barbat ar umbla in maciuca goala voi nu v-ati uita?

| Robert2526 a răspuns (pentru Lupică27):

Omule, ai probleme grave. Mergi si fa un consult ceva, o spun cat se poate de serios. Fata aia a fost de acord cu tine si tu o jignesti.

Apoi o arzi cu varsta, de parca daca cineva are 16 ani sau 25 sau 60 e relevant. Tu stsi toata ziua si jignesti, pe toata lumea, imprastii rahat peste tot. NU esti capabil sa duci o conversatie fara sa jignesti, esti misogin si badaran.
Daca mai adaugam ca pui o groaza de intrebari tampite, pline de jigniri si pareri preconcepute si alea, se contureaza exact profilul unui bolnav psihic.

Poti sa apesi pe ignore daca nu iti convine ce zic, toti bolnavii de pe acest site ma ignora, niciunul nu a fost capabil sa poarte o discutie.

| Robert2526 a răspuns (pentru Lupică27):

Si daca te enervai, ce faceai? Vai de capul tau bro, mergi la medic, ti-o zic prieteneste! Poate te rezolva cu pastile totusi

| Lupică27 a răspuns (pentru Robert2526):

De cand a inceput discutia noastra ma jignesti continuu si eu nici macar o singura data, asta spune multe despre cine are dreptate.

| Robert2526 a răspuns (pentru Lupică27):

Inseamna ca nu stii sa apreciezi ce este o jignire. Am zis ca esti bolnav. Asta e o jignire? ti-am ecomandat un consul psihiatric, spre binele tau, asta e jignire?

Reciteste mesajele tale, tu esti singurul care jigneste

| madalina2090 a răspuns (pentru Lupică27):

Tataie suntem in secolul 21, umblu pe strada cum vreau eu, si daca nu iti place nu te uita, dar mai bine zis te excita big grin big grin
Si daca vrem iesim si fara tanga, na vezi sa nu faci un AVC lol

| Lupică27 a răspuns (pentru Robert2526):

Ba copile vezi de minecraft ca dupa te cearta mama ta ca nu esti in pat la ora de cuclare si te cearta si dimineata ca nu ai mancat cerealele dreacu.

| Robert2526 a răspuns (pentru Lupică27):

"Pai cred si eu daca va imbracati vulgar cu bucile goale, umblati blugii aia taiati tip chiloti tanga, daca un barbat ar umbla in maciuca goala voi nu v-ati uita?"

Compari pe unu in dicky gol cu fetele imbracate mai sumar. Ai probleme de comportament.
Consideri ca e normal, tu ca barbat in toata firea, sa balesti ca un scsrbos la niste copile pentru ca sunt imbracate mai sexy. din nou, probleme grave de comportament.

Mergi la psihiatru bro. cu cat mai rapid, cu atat mai bine

| Giulia911 explică (pentru Lupică27):

Dar ne spui totuși ce vârstă ai?

| Lupică27 a răspuns (pentru madalina2090):

Raspunsul tau este oglinda educatiei primita de la parintii tai si ca sa stii am 30 de ani si nici eu nu am primit o educatie prea buna dar m-am autoeducat, pacat, imi pare chiar rau sa vad cum gandesti si nu doar tu, majoritatea din generatia ta, nu au primit o educatie buna din cauza unor parinti idioti.

| Lupică27 a răspuns (pentru Giulia911):

30, si ce se schimba?

| Robert2526 a răspuns (pentru Lupică27):

M-ai dat gata cu replica asta cu minecraft... vai de steaua ta laughing) Fata aia madalina are 10 clase peste tine la 16 ani ai ei.

| madalina2090 a răspuns (pentru Lupică27):

Cred ca ai 30 de ani pe o buca doar.
Si nu ii face idioti pe parintii mei ca nu sunt asa de retrograzi la minte ca tine.
Tata are incredere in mine

| Giulia911 explică (pentru Lupică27):

Eram doar curioasa happyMulți înainte!

| Robert2526 a răspuns (pentru Giulia911):

Te ajut eu. Dupa gandire, are vreo 90. Dupa inteligenta, vreo 5 ani, dupa frustrare, ura si scarbosenie, are vreo 75, e genul ala de batranel pervers de baleste uitandu-se duoa copile

| Lupică27 a răspuns (pentru madalina2090):

Tata are incredere in mine
In ce domeniu?

| Lupică27 a răspuns (pentru Giulia911):

Hai lasa vrajeala ca stiu ca nu ma halesti nici tu! nu e problema, dam inainte!

| Lupică27 a răspuns (pentru Robert2526):

Cati ani ai ma frate?

| madalina2090 a răspuns (pentru Robert2526):

Ti am zis eu, am vazut de astia care se uita pe strada la fundul nostru big grin, si nu sunt deloc tineri de 30 de ani, sunt bosorogi big grin big grin Omul e frustrat rau, da nu e vina mea

| Giulia911 explică (pentru Lupică27):

Ce mi ai făcut sa nu te "halesc"?

| Robert2526 a răspuns (pentru Lupică27):

Ce iti pasa ma cati ani am? Mergi la medic, ai grija de tine, vezi ca te primeste cu talonul de pensie la psihiatrie, fara sa platesti

| madalina2090 a răspuns (pentru Lupică27):

In ce domeniu? Cand ies cu gasca, cu prietenii, la distractie

| Lupică27 a răspuns (pentru madalina2090):

Si tactu tot 16 are?

| Lupică27 a răspuns (pentru Giulia911):

Felul meu de a fi, nu ma halesti, nu iti convine ce zic, tu ai zis-o cu gura ta, acum nu mai sti?
ti-ai facut niste idei preconcepute in cap despre barbati si gata, vi sa le vomiti aici.

| Robert2526 a răspuns (pentru madalina2090):

Lupica asta pare exact genul ala de bosorog angajat la paza. genul ala de baleste dupa minore. Curand il vedem prins de Justitiarul de Berceni laughing))

| madalina2090 a răspuns (pentru Lupică27):

La mintea ta tata are tot 16 ani?
nu tataie, are 45 dar nu e relevant

| Lupică27 a răspuns (pentru Robert2526):

Da frate, cum ti-ai dat seama? ba esti belea sa mor, sherlock holmes stai dreacu la un loc ca te angajeaza astia la DIICOT.

| madalina2090 a răspuns (pentru Robert2526):

Sa stii ca ai dreptate, o fi paznic la vreun liceu si i se scurg balele dupa noi big grin Daca ii aratam tanga face sigur infarct pe loc ha ha

| Lupică27 a răspuns (pentru madalina2090):

Trist la 45 sa gandesti ca la 16.

| madalina2090 a răspuns (pentru Lupică27):

Acum te iei de gandirea lui taicameu? E openminded tata, nu retrograd ca tine

| Giulia911 explică (pentru Lupică27):

Eu?! Ti-am spus la inceputul conversației ca te FELICIT. Respect toți oamenii, chiar și pe cei care nu ma respecta. Cred ca ma confunzi. Chiar nu știu sa fi discutat prea mult cu tine. Ahh, mai era una Giulia pe aici, cred ca cu ea ai vorbit.

| Robert2526 a răspuns (pentru Lupică27):

Te legi si de tatal ei, ai probleme grave. Fata aia la 16 ani e top ma fraiere! De aia tatal ei are incredere in ea si ii merge bine. Tu tot frustrat ramai si cu idei invechite. Daca ai 80 de ani, e ok. daca ai 30. mergi la psihiatru ca nu e de glumit.

| Lupică27 a răspuns (pentru Giulia911):

Am crezut ca esti sarcastica, bine, iarta-ma, si concluzia ar fi care?

| Giulia911 explică (pentru Lupică27):

Somn ușor!

| Lupică27 a răspuns (pentru Robert2526):

Vezi ca e tarziu si maine trebuie sa aprofundezi alba ca zapada!

| Lupică27 a răspuns (pentru Giulia911):

Vad ca tu esti singura rationala de aici, felicitari!

| Robert2526 a răspuns (pentru Lupică27):

Pentru mine e intr-adevar tarziu, tu mai stai, ca la paza aveti program din ala 24 cu 48. Vezi sa nu intre cineva in scoala aia la furat, parca paznic la scoala generala erai nu? si te uitai dupa fundul minorelor

| Lupică27 a răspuns (pentru Robert2526):

Vezi ce inseamna sa fi educat si inteligent, eu am ghicit cati ani ai si ca esti in vacanta, tu despre mine chiar deloc!

| Robert2526 a răspuns (pentru Lupică27):

Esti departe de realitate, traiesti in propria perceptie si te crezi educat. In realitate insa esti un frustrat de 30 de ani, atras de minore, fara un rost in viata si care jigneste pe toata lumea. Trist nu?

| Lupică27 a răspuns (pentru Robert2526):

O singura intrebare ma nedumireste maxim, cum ai ajuns la concluzia ca sunt atras de minore?

| Robert2526 a răspuns (pentru Lupică27):

Ai spus tu mai sus, ai spus cu tastatura ta ca e normal sa te uiti pentru ca se imbraca ele nu stiu cum. Din punctul ala, ai ajuns in ochii mei un pervers si un pedofil.

| Lupică27 a răspuns (pentru Robert2526):

De obicei nu am rabdare sa explic astfel de lucrui banale in care am sperat ca am fost exact dar multi se prefac ca nu inteleg daar avand in vedere ca esti cam de aceeasi varsta o sa explic.
In viata o sa vezi ca esti exacr ceea ce arati ca esti, daca stai cu boschetarii, lumea o sa te catalogheze boschetar, daca stai cu betivi esti betiv, daca te imbraci ca o centruista cum crezi tu ca te vede lumea? exact.
Nu ai cum sa te deghizezi in clovn si sa ai pretentia ca lumea sa nu te vada clovn, tot clovn esti cu toate ca poate tu te consideri print.
Mai banal de atat nu pot explica, sper ca ai inteles.

| Robert2526 a răspuns (pentru Lupică27):

Ok, am inteles, ai vrut sa ne demonstrezi ca esti si superficial...ok, felicitari

| Lupică27 a răspuns (pentru Robert2526):

Nu sunt superficial, o sa vezi asta cand o sa intri in societate cu adevarat, cand o sa te angajezi si o sa vrei sa ai o familie, angajatorului si femeii nu le pasa ceea ce esti tu in interior la prima vedere, tu poti fi printul de pe luna, dar daca esti imbracat in clovn nimeni nu te va baga in seama!

| Robert2526 a răspuns (pentru Lupică27):

Tratezi oamenii in functie de aparente, asta inseamna ca esti superficial. Tu numesti asta altfel?

Chiar vorbesc serios, ai probleme, cere ajutor, nu tr teme...psihiatrul chiar tr poate ajuta sa te simti mai bine

| Lupică27 a răspuns (pentru Robert2526):

Esti depasit de discutie, sincer chiar imi pare rau ca nu ai invatat nimic din ce am discutat aici, bineinteles e si varsta de vina dar totusi ar fi trebuit sa fi indeajuns de receptiv, te las cu ale tale, vad ca te repeti, sa ai o seara minunata si sa auzim de bine!

| Robert2526 a răspuns (pentru Lupică27):

Am inteles multe despre tine, le las aici:

-Esti frustrat si te legi de varsta oamenilor, desconsiderand adolescentii si jignindu-i la fiecare pas
-Jignesti in general pe toata lumea
-Nu esti capabil sa iti dai seama cand cineva te lauda si il jignesti si pe el
-Te uiti dupa fundul minorelor, deci esti pedofil
-Acuzi femeile/fetele pentru cum se imbraca
-Esti misogin
-Esti superficial

Am ratat ceva?

| Lupică27 a răspuns (pentru Robert2526):

Sti ce am observat...cand eram de varsta da eram mult mai inteligent si perspicace ceea ce e foarte trist, crede-ma.

| Robert2526 a răspuns (pentru Lupică27):

Ai dat-o pe asta cu varsta de atatea ori incat s-a rasuflat de tot. Habar nu ai ce varsta am dar o tii pe a ta...foarte trist.

Zi...esti atras sau nu de minore?

| Lupică27 a răspuns (pentru Robert2526):

Am vrut sa fac o duma dar la cat esti de prost tare imi e ca iei in serios, vad ca ai ramas la inceputul discutiei noastre, pai vad ca nu esti pustan, am intrat pe profilul tau, deci esti mai prost decat am crezut.
Unde lucrezi ma frate, la carat betoane?

| Robert2526 a răspuns (pentru Lupică27):

Sa stii ca oamenii care cara betoane sunt oameni care muncesc. Conform gandirii tale, cineva care munceste la betoane, are o aura negativa. Din nou, demonstreaza problemele pe care le ai. Ai demonstrat intr-o singura seara probleme grave...of...

| Lupică27 a răspuns (pentru Robert2526):

''cineva care munceste la betoane, are o aura negativa.'' Cine are ma frate probleme la mansarda? eh?
Nu trebuie sa fi rusinat ca lucrezi la betoane, e si asta o munca, e important ca iti castigi painea si nu dai in cap, bravo, respect!

| Robert2526 a răspuns (pentru Lupică27):

Pai tu ai pus intr-o lumina proasta munca la betoane, nu eu. Tu m-ai atacat pe ce muncesc, pe varsta pe care o am, etc.
Eu nu am zis nimic despre ce muncesti, ce varsta ai etc... m-am luat de tine pentru ca esti pedofil, chiar tu ai recunoscut.
Realizezi unde e problema?

| Lupică27 a răspuns (pentru Robert2526):

''m-am luat de tine pentru ca esti pedofil, chiar tu ai recunoscut.'' deja nu mai esti doar prost ci si deluzionat, mai inventezi mult? ce traume te fac sa faci astfel de afirmatii?
Si inainte sa te repeti o observatie nu te face nici un fel, asa ca teoria ta pica din prima.

| Robert2526 a răspuns (pentru Lupică27):

Tu ai zis ca te uiti dupa minore, si ca e normal sa te uiti laughing) Si da, asta te face pedofil. Vai de capul tau... hai ca m-ai plictisit

| Lupică27 a răspuns (pentru Robert2526):

Asta afrimri tu, nu am zis asa ceva, am zis ca de aia se uita aia ca se imbraca vulgar, nu imi mai baga cuvinte in gura.
Mama, e vai de capul tau, susti niste aberatii, am stat pana la ora asta expre sa vad ce dai din tine, tot aceeasi parere am ca din prima secunda de cand a inceput discutia noastra.

| Robert2526 a răspuns (pentru Lupică27):

Bine hai pa, ca ma bate mama ca stau pana tarziu. Noapte buna si lasa minorele in pace

| Lupică27 a răspuns (pentru Robert2526):

Vai de capul tau, esti barbat in toata firea si esti degeaba!

| Theo94 a răspuns:

Depinde de aspect, de ingrijire, etc.

| Madaxo97 a răspuns:

Nu cred ca aș reacționa prea bine laughing

| Lupică27 a răspuns (pentru Madaxo97):

Iti dai seama ca nu e normal.

| Madaxo97 a răspuns (pentru Lupică27):

Bineînțeles, e un fel de agresiune mai mult, un abuz, să săruți pe cineva fără voia lui

| Robert2526 a răspuns (pentru Madaxo97):

Ii explici degeaba, omul e genul ala care se uita dupa fundul minorelor pe strada si le acuza ca e vina lor pentru cum se imbraca laughing)) pedofil. mai periculos decat astia de te saruta pe strada

| Madaxo97 a răspuns (pentru Robert2526):

Nu i-am explicat nimic, e de acord cu mine pe subiectul întrebării. Oricum, calmați-vă băieți, ca nu-i bine, nu va mai certați laughing ma apuc să va citesc și eu conversația să văd de la ce v-ați luat? laughing

| Giulia911 explică (pentru Madaxo97):

Spor la citit!

| Robert2526 a răspuns (pentru Madaxo97):

Suntem ok, nu ne certam, e tipul asta care jigneste pe toata lumea si mai facem si noi misto de el. In rest, o seara linistita

| Madaxo97 a răspuns (pentru Giulia911):

Mersi happy

| madalina2090 a răspuns (pentru Robert2526):

E bine ca nu pune mana sa ne pipaie pe fund, el doar priveste big grin ca altfel isi lua niste palme

| Robert2526 a răspuns:

M-as supara putin dar mi-ar trece

| Giulia911 explică (pentru Robert2526):

Nu ma așteptamlaughing

| Robert2526 a răspuns (pentru Giulia911):

De ce nu te asteptai?

| Giulia911 explică (pentru Robert2526):

Pai de obicei când întreb un tip asta spune ca ar vrea și violat, nu doar sărutat laughing

| Robert2526 a răspuns (pentru Giulia911):

In primul rand, nu imi place sa fiu sarutat fara voia mea iar in al doilea rand, sunt gay, deci nu mi-as dori o persoana de sex opus. Totusi, nu as vrea nici o persoana de acelasi sex. Prefer sa sarut doar pe cine vreau eu.
Cat despre femei care ar saruta asa random barbatii, chiar am o parere deosebit de proasta, mai proasta chiar si decat cele care se dau ele la barbati pe strada.

Dar e doar parerea mea, ti-am zis, nu mi-ar placea, m-ar supara putin dar as trece peste, sunt destul de greu de suparat cu adevarat

| Cipi1212 a răspuns:

Ce motive ar avea cineva străin să te sărute?

| Giulia911 explică:

Se poate sa va calmați, va rog? happy

| Madaxo97 a răspuns (pentru Giulia911):

Adu niște pop-corn, cred că mai durează laughing

| LegiuitorulInfractorul a răspuns:

Depinde de situatia mea conjugala. Adesea femeile si barbatii nu se spala pe dinti si probabil i as zice ca ii pute gura.

| GergelyImre a răspuns:

Plângere penală și garantat va fi condamnată.

| ClaraLucescu a răspuns:

Am primit o data o palmă peste fund pe strada, de la un băiat mult mai mic, Erau 2 băieți si unu din ei m-a lovit peste buci cu putere

| Giulia911 explică (pentru ClaraLucescu):

Și deznodământul care e?