| Giulia911 a întrebat:

Dragi useri, cum ați reacționa daca o persoana necunoscuta de sex opus v ar săruta brusc pe strada?

155 răspunsuri:
| TimberWolf a răspuns:

La cum sunt femeile acum as fi tare ingrijorat sa nu fi luat dreacu vreo boala, cine stie cate pwli a supt inainte.

| Giulia911 explică (pentru TimberWolf):

Deci ramai singur?

| TimberWolf a răspuns (pentru Giulia911):

Cum ai ajuns la concluzia asta?

| Giulia911 explică (pentru TimberWolf):

Pai dacă ești asa de speriat...

| TimberWolf a răspuns (pentru Giulia911):

laughing pai de ce as spera ca fericirea mea ar veni de la o nebuna care cine sa ma sarute pe gura asa, inopinant?

| Robert2526 a răspuns:

M-as supara putin dar mi-ar trece

| J0B0MAT a răspuns:

4 pumni și 4 scuipați.

| Giulia911 explică (pentru TimberWolf):

Pai nu ma refeream la faptul ca trebuie sa o iei pe aia de nevasta. Oricare ar fi sa-ti fie consoarta, nu vei ști niciodată câte p***i
a înghițit, asa ca cum vei sta cu ea dacă te sperie asta? Vei trai în teroare cu ea?

| TimberWolf a răspuns (pentru Giulia911):

Bunul simt si demnitatea deja sunt de prost gust, tipic, mie mi-ar fi rusine sa fiu mandra cu asa ceva mai ales ca femeie, dar na, propagandele din vest asta va invata.

| Giulia911 explică (pentru J0B0MAT):

Și dacă e frumoasa o iei la pumni? laughing

| Giulia911 explică (pentru Robert2526):

Nu ma așteptamlaughing

| Giulia911 explică (pentru TimberWolf):

Eu sunt de acord cu tine. E cel mai umilitor lucru sa sugi ***, e ca și când ai manca rahat laughing

| TimberWolf a răspuns (pentru Giulia911):

Nu ai cum sa ma jignesti tu pe mine ca nu ai cu ce, de mancat rahat vad ca tu ma depasesti!

| Madaxo97 a răspuns:

Nu cred ca aș reacționa prea bine laughing

| Giulia911 explică (pentru TimberWolf):

Nu te am jignit bro laughing sorry dacă asta ai înțeles.

| Giulia911 explică (pentru TimberWolf):

Chiar te felicitam in sinea mea, ca rar dau de unul care sa nu vrea oral laughing

| J0B0MAT a răspuns (pentru Giulia911):

Frumusețea nu scuză hărțuirea, agresiunea sexuală, nimic.

| madalina2090 a răspuns (pentru TimberWolf):

Pai nu voi cereti ca ea sa o suga? big grin lol
Nu fiti ipocriti

| Robert2526 a răspuns (pentru Giulia911):

De ce nu te asteptai?

| wildthing a răspuns:

O femeie nu ar face niciodata asta, iar in vremurile demente in care traim, un barbat, chiar daca ar vrea, nu prea mai are curaj sa faca asta. Sa ne aducem aminte ce a patit de curand acel antrenor al unei echipe spaniole de fotbal feminin... dupa o victorie, la ceremonia de premiere si-a sarutat una dintre jucatoare (majora, in caz ca se intreaba cineva). In urma acestui gest, viata lui s-a naruit. Nu doar ca a fost dat afara, dar cred ca i-au dat si vreo doi ani de puscarie. Ok, un gest golanesc, dar totusi, a fost doar un sarut...si ei il baga la puscarie pentru asta?! Wtf?! Lucrurile au luat-o razna complet.
In vremuri mai normale la cap, daca sarutai o femeie fara sa-i ceri voie, te alegeai eventual cu o palma peste ochi, o geanta in cap sau un genunchi in co@1e si aia era. Acum insa, in "progresismul" si feminismul fanatic in care traim, femeia trebuie sa-ti dea in scris cu semnatura ca vrea s-o saruti, altfel nici nu ai curaj sa o atingi.winking

| Giulia911 explică (pentru Robert2526):

Pai de obicei când întreb un tip asta spune ca ar vrea și violat, nu doar sărutat laughing

| Robert2526 a răspuns (pentru Giulia911):

In primul rand, nu imi place sa fiu sarutat fara voia mea iar in al doilea rand, sunt gay, deci nu mi-as dori o persoana de sex opus. Totusi, nu as vrea nici o persoana de acelasi sex. Prefer sa sarut doar pe cine vreau eu.
Cat despre femei care ar saruta asa random barbatii, chiar am o parere deosebit de proasta, mai proasta chiar si decat cele care se dau ele la barbati pe strada.

Dar e doar parerea mea, ti-am zis, nu mi-ar placea, m-ar supara putin dar as trece peste, sunt destul de greu de suparat cu adevarat

| TimberWolf a răspuns (pentru madalina2090):

Din cate inteleg eu sunteti niste copile care habar n-aveti cu ce se mananca viata, si nici ce am vrut sa zic nu ati inteles.

| TimberWolf a răspuns (pentru Giulia911):

Cati ani ai ma? macar intelegi ce am vrut sa zic?

| Giulia911 explică (pentru TimberWolf):

ai spus trei cuvinte, cum era sa nu le înțeleg?

| madalina2090 a răspuns (pentru TimberWolf):

Am 16 ani, care e problema? crezi ca suntem proaste? vai ce destepti sunteti voi astia batrani care niciodata nu ati dat limbi big grin lol si nu ati cerut la vreo femeie sa va faca ceva. ha ha give me a break

| Robert2526 a răspuns (pentru madalina2090):

Omul e nebun, mai sunt si altii pe site, nu il baga in seama happy

| TimberWolf a răspuns (pentru Giulia911):

Pai n-ai inteles nimic din alea 3 cuvinte, trist. Chiar imi pare rau sa vad oameni asa mediocri la varsta ta...

| TimberWolf a răspuns (pentru Robert2526):

Da, sunt nebun, multumesc pentru realizare. Si tu ai 16 ani smechere?

| TimberWolf a răspuns (pentru madalina2090):

Pai tocmai asta e problema, la 16 ani vorbesti ca una de 45 cu doi copii si vreo 3 fosti soti.
Nici nu sti cu ce se mananca viata si tu crezi ca le sti pe toate la varsta asta.