| TheDemoJumpah a întrebat:

Dragi Useri TPU,

Cum pot face o fata sa ma placa daca am o problema mica de greutate si fata aceea place pe altcineva?

Răspuns Câştigător
| inger02 a răspuns:

Buna! pai tocmai ca nu poti sa faci pe cineva sa te iubeasca daca aceea persoana iubeste pe altcineva. e greu. dar poti sa faci aceea persoana sa te placa ca prieten, sa te placa pentru ceea ce esti. glumeste mereu cu ea, fi alaturi de ia la greu si la bine, cateodata fa i mereu o surpriza. nu stiu daca o sa te iubeasca dar sunt convinsa ca o sa te admire si o sa te placa ca pe un prieten. succes

6 răspunsuri:
| Vasii98 a răspuns:

Sa faci doua trei ture de teren every day si sala, daca nu poti sala, dao naibii de fata

| x3Ad a răspuns:

Bună!
Încerci să faci nişte sacrificii mai presus de tine pentru a atrage o fată? Dacă o să te iubească, o să o facă pentru cine eşti tu cu adevărat nu pentru cine îţi doreşti să fii. O să fie complicat dacă ea are deja în inimă pe altcineva, dar nu imposibil. În primul rând, ai putea să te împrieteneşti cu ea şi să petreceţi timp împreună, ajut-o de fiecare dată când are nevoie să vadă că te interesează persoana ei. Dacă observi că nu dă semne, adică că nu se ataşează de tine, mai bine las-o baltă. Sunt atâtea fete... nu e singura!
Pa, pa

| Yoana a răspuns:

In situatia in care place pe altcineva nu prea cred ca ai sanse...

| ellaaaaaaa a răspuns:

Cam ce problema?

| TheDemoJumpah explică (pentru inger02):

Multumesc mult misterioasa18, dar, am invatat o lectie si mai importanta.Sunt milioane de fete in univers, dar, totusi, sfatul tau a facut-o pe alta fata sa ma placa.MS!

| inger02 a răspuns (pentru TheDemoJumpah):

N-ai pentru ce. ma bucur ca ti ai gasit pe cineva. sa va tina relatia!