| MmXxXmM a întrebat:

E bine ca prietena ta sa iti faca sex oral?

9 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Nu e bine. Este minunat.

| ywar a răspuns:

Uneori am impresia ca voi puneti intrebari doar de dragul de a le pune sau sa te vada colegul de clasa (care desigur are si el cont aici) ca tu ai o prietena care iti face clatite.
Esti penibil bai puta daca pui intrebari din asta. As paria ca esti troll sau cum se numeste.

| SkyPilot a răspuns (pentru ywar):

Este felul lui de a se da mare. A primit sau nu, vine si pune o intrebare aici ca sa intelegem noi ca ar fi facut-o.

| vioricavio a răspuns:

Nu.E grav si ai sa mori, dar pe langa asta ai sa ajungi direct in iad si tu si prietena ta laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, dar nici prietenele altora nu sunt rele.

| LoveSleep a răspuns:

E minunat ca prietena ta să-mi facă sex oral.

| mihai69 a răspuns:

Aha... E cel mai mișto! Abia aștept!

| Fatamuntilor a răspuns:

NU pentru ca nu aveti varsta necesara;
NU pentru ca NU aveti analizele la zi
NU pentru (probabil) NU va cunoasteti de sufiicent timp!
NU pentru ca NU aveti experinta

Dar puteti vorbi despre sex.Tot sex oral se numeste, nu?rolling on the floor

| MaDeclarFan a răspuns:

Atata timp cat nu le face si altora... Si pe bune, tu te-ai plictisit sa te lauzi la colegii tai iar acum pui intrebarea asta ca sa te lauzi si la noi - desi nu stim si nici nu ne intereseaza cine esti? Problema cred ca este lipsa ta de atentie si apreciere