| RAY a întrebat:

E moral sa minti o fata ca o iubesti pentru sex?
eu nu inteleg de ce nu merg pe centura asa nu isi bati joc de nimeni

11 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Bine ca nu ai intrebat ce ai alege, un trandafir sau un ciulin?

| FataCuChitaraMunților a răspuns:

Asta fac majoritatea.Le e mai comod aşa.Trebuie doar să spună câteva vorbe drăguţe şi au ce vor.

| alin1317 a răspuns:

Penteu ca pe centura, costa:-))
Funda?:-))

| Voidwithin a răspuns:

Parerea mea ca si o fata desteapta cred ca ar trebui sa-si dea seama, dar dragostea te face sa gandesti pe invers cateodata.

| TiberiuFasole a răspuns:

Serios? Daca iti face cineva asa, plangi minim o saptamana, si poate, daca e o fata mai asa, te poate bate tare, e prea nasol sa crezi ca insfarsit ai gasit sufletul pereche si dupa sa aflii ca e cu tine doar pentru sex.

| minrest a răspuns:

Nu e moral, dar baietii sunt asa de innebuniti dupa sex incat ar si omora pe cineva pentru asta, daramite sa minta. Sigur, nu toti, dar suficient de multi. Cu fetele de pe centura nu se poate face sex, ci doar o masturbare trista in corpul altuia. Acum ca stii, ai grija de acum inainte. Succes.

| RAY explică (pentru minrest):

Isi dau dreptate, cate razboaie sa pornit pentru femei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Imi amintesti de filmul Troia laughing (Troy)

| RAY explică (pentru minrest):

Sincer eu nu vad ceva matur in aceste aventuri de o noapte, pana la urma unde ajungi sa fim seriosi, inteleg la o varsta dar nici chiar asa

| minrest a răspuns (pentru RAY):

Pai hai sa vedem, draga RAY. Sta 6 luni sau un an dupa o dulceata d-asta, ajunge sa se culce cu ea si se culca cat vrea, sa zicem o luna. Asa ceva nu poti sa cumperi, nici cu un milion de euro. Dupa aia se desparte, si dupa 3 luni i se maturizeaza alta investitie, ca el are vreo patru odata, in diferite stadii. E jigodie cel ce face asta, de acord, dar de ce ar fi imatur?

| RAY explică (pentru minrest):

Daca e cu acordul fetei e ok, daca baiatul isi bate joc de fata e nesimtit, porc, in fine, eu ce sa spun, si daca esti bun te ea de fraier si te lasa cu primul care i iasa in cale, asa si eu o data mam dedicat o data la o curva si mam ales cu suferinta