| Marius22222222222 a întrebat:

E normal după ce nu faci sex o ft lunga perioadă de timp la un moment dat nici să nu te mai excite nimic? va rog fara glume aiurea. ofer funda

Răspuns Câştigător
| Miruna333 a răspuns:

Da, dupa o lunga perioada, dorinta poate scadea si sa nu mai simti aceleasi lucruri. Pot fi factori emotionali, hormonali sau doar o obisnuinta a corpului. E nomal, nu te ingrjijora

4 răspunsuri:
| LaSteauaCareaRasarit a răspuns:

Are legatura cu starea ta emotionala, nu cu ultima data

| doctorandus a răspuns:

Use it or lose it.

| Radu2005 a răspuns:

Da e normal asa am pățit și eu probabil ca corpul se obișnuiește fără sex și se adaptează