| Nastasia1998 a întrebat:

E posibila sarcina daca am facut dragoste cu iubitul meu prima oara neprotejat farà ca El sa dea drumul in mine dupa a facut pipi si s-a spalat dupa doua ore am inceput eu sa-i fac cu mine pin i-a venit lichidul lubrificar dupa a facut iar pipi si dupa am facut iar dragoste farà ca El sa dea drumul in mine si eu dupa am facut pipi precizez eram cu o zi dupa ovolutie, e posibila sarcina?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

In cazul in care partida sexuala a decurs exact asa cum ai descris in intrebarea prezentata, se poate aprecia si considera ca posibilitatea de a fi ajuns sperma in vagin afost foarte mica dar nu si imposibila si din acest motiv si probabilitatea de a se putea forma o sarcina este extrem de mica sau chiar aproape imposibila. Dar in astfel de cazuri/situatii, trebuie sa fiti constienti ca mereu exista aceasta nesiguranta, exitate, dubiu, care incepe cu....insa... Multa sanatate!

2 răspunsuri:
| Nastasia1998 explică (pentru corbulalbrosu):

Multumesc Frumos!

| Emilian65 a răspuns:

Da, dupa atatea operatii facute, este posibil sa fi ramas gravida.