| claxon a întrebat:

Este adevarat ca daca iti incepi viata sexuala trebuie sa faci mereu sex, si ca daca nu faci te vei inbolnavi pentru ca se va acumula mult lichid alb in testicule?

10 răspunsuri:
| onecolorfulldream a răspuns:

Nu e adevarat.viata sexuala este ceva absolut normal care mai devreme sau mai tarziu apare in viata omului.nu trebuie sa faci sex mereu, de aceea exista masturbarea.

| AnalbagBannatPeNedrept a răspuns:

Da este adevarat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Habarnam, nu am nici un fel de lichid alb...

| Azµre a răspuns:

Proști mai sunt unii...

| Rakanishuu a răspuns:

Cine te-a mintit in halul asta? laughing

| VladGH a răspuns:

Prostii cu carul, de unde veniti cu asa balade ma? Nu te imbolnavesti si nu este necesar sa faci mereu.

| Yhugato a răspuns (pentru AnalbagBannatPeNedrept):

laughing))))rolling on the floor))))rolling on the floor))laughing)),ba nu e nici o problema,daca se umple se goleste noaptea-n somn,daca nu, goleste-o tu cu o la=-ba,la femei este mai rau, mai multe motive, dar dupa intrebarea ta nu-ti raspund! apropo lichidul ala alb se numeste sperma, care contine spermatozoizi si nu se gasesc in testicule, ci in abdomen intr-o cavitate! laughing bafta

| MissLilith a răspuns:

Sunt multi oameni care s-au calugarit fara sa fie virgini si sunt si multi intelectuali care au ajuns sfinti in inchisori(desi majoritatea aveau familii). In ambele cazuri evolutia spirituala presupune abstinenta. Deci, la fel ca orice altceva in viata, si abstinenta poate fi benefica cu conditia sa o folosesti cum trebuie.
Te pup.

Răspuns utilizator avertizat
| AnalbagBannatPeNedrept a răspuns (pentru Yhugato):

Ai un gram de adevar in ce spui, dar in mare is numa imbecilitati fara sens laughing)