| Slade907 a întrebat:

Este adevarat ca pana si femeile urate vor barbati atractivi?
Am incercat o gramada de dating apps, dand swipe right doar fetelor urate (nici nu am bagat in seama fetele frumoase imi stiu locul) insa nici una nu m-a bagat in seama.
Sunt app-urile de dating si social media de vina pentru ego-ul umflat al femeilor urate?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
13 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred ca un swipe iti aduce bagare in seama...
Ar trebui swipe si mesaj laughing

| dullcat a răspuns:

Eu ma intreb ce este de vina pentru egoul umflat al unora care stiu numai sa puna eticheta de urat/frumos altor oameni. Poti explica?

| OmFiință1234 a răspuns:

De fapt nu există oameni urâți, ci oameni mai puțin frumoși...
(Multe femei frumoase sunt,, urâte" demachiate să ști)

Nu online se fac relațiilesad
O relație o faci cu cineva pe care cunoști de mai mult timp, și ști că ai vrea să ai o relație cu o asemenea persoană!
Dacă tu vrei să faci așa, o să se termine relația în 2 săptămânihappy

| LordCristobal a răspuns:

Pai orice femeie isi doreste un barbat frumos frumos si atractiv asta nu e chestie care tine de ego, ce tie nu iti femeile frumoase?

| wildthing a răspuns:

Da, e adevarat, dar nu app-urile de dating si social media sunt de vina pentru ego-ul lor umflat, ci noi, barbatii, pentru ca in disperarea noastra dupa o bucatica de peezda, le pupam prea mult in coor. Cele frumoase au devenit practic inaccesibile majoritatii barbatilor, pentru ca ele viseaza cai verzi pe pereti, ele se considera indreptatite sa vrea nu doar barbati frumosi, ci si bogati si de mega succes. Astfel, barbatii sunt nevoiti sa se orienteze catre tipe mult mai urate intre femei, decat sunt ei intre barbati. Din cauza acestui dezechilibru, ele au prins tupeu si se considera indreptatite la pretentii exagerate.

| Hyperion7 a răspuns:

Te agiți inutil...

Răspuns utilizator avertizat
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Ce credeai frate? în ziua de azi uratele au pretenții

| RAY a răspuns:

Bărbați urâți de ce jignesc urâtele și grăsuțele? Bărbați urăsc femeile pe cele care nu le avea și pe cele care nu le plac dar ei sunt urâți dar vor fotomodele

| RAY a răspuns (pentru VerginicăVacăGrasă):

Și urâți, fii imparțial

| Violleta2022 a răspuns:

Inseamna ca ceva din comportamnetul tau te face inabordabil.
Poate inaltimea, poate vocabularul, poate modul cum scrii...

In orice caz, este arhicunoscut ca aplicatiile astea de dating sunt un mare scam.
Caua-ti o fata reala in viata REALA!

| MioritaPaguba a răspuns (pentru Gambler92):

Tu îți pui întrebări și ți răspunzi singur?

| ania a răspuns:

Mai bune roaga-te Creatorului nostru ca la timpul pe care El il cinsidera potrivit sa aduca in viata ta femeia care El stie ca e potrivita pentru casatorie. Si cand vei fi interesat de xasatorie, pori caita si pe site-uri matrimoniale crestine, avem niste priereni care asa s-au gasit si acum au deja 2 vaieti mari si se inteleg bine.