| Anonymous9871636 a întrebat:

Este normal să mă uit 5-7 minute (o dată la 3-4 zile) la filme porno și să mă masturbez?
Sau să nu mai mă uit deloc la filme din alea sau doar sa nu mai ma uit atât de des?

(Băiat, 14 ani)
>- Cel mai bun răspuns primește fundă.

4 răspunsuri:
| AlexandruInu a răspuns:

Esti la perioada in care te descoperi pe tine, unde îti descoperi sexualitatea si orientarea, curiozitatea. Atata tot sa nu crezi ca tot ce este acolo este real...sunt scene pregatite, multi actori nu au nici o placere, este mult teatru

| Anonymous9871636 explică (pentru AlexandruInu):

Asta știam deja.

| Emilian65 a răspuns:

La vârsta ta nu este bine sa te uiți la filme porno. Mai bine ai rezolva niște teste pentru evaluarea națională.

| LaSteauaCareaRasarit a răspuns:

Nu te opreste nimeni sa te mastrubezi.
Insa filmele pentru adulti asta sunt: pentru adulti. Iar ceea ce vezi acolo nu se intampla asa in relatiile normale. Ai sa-ti dai seama cand te vei indragosti.
Tu acum trebuie sa-ti vezi de scoala, ca fara Evaluarea Nationala nu intri la un liceu bun si iti ratezi viitorul.
Pune mana si invata!