| LeOnISs a întrebat:

Este normal sa vrei sa ii rupi unui tip mana si sa il bati cu ia doar pentru ca se dadea figurant cu tine cand erai cu prietena si facea gesturi la tine ceva in genu ca nu o meriti, ca ar trebui sa stea cu el nu cu tine
ps: vreau sa il snopesc cu bataia

Răspuns Câştigător
| Cosmiinna a răspuns:

Şti cu bătaia nu rezolvi nimic şi nu ştiu dacă prietena ta ar fi mândră de astahappy e normal că nu e frumos ceea ce a făcut dar imaginează-ţi cât îl roade invidia şi cât e de distrus pe dinăuntru când ştie că fata pe care o iubeşte la rândul lui e cu tine, sau poate nu o iubeşte poate e invidios pe relaţia voastră şi vrea decât să o strice. Oricum, sfatul meu e să îl laşi în pace nu îl lăsa să îţi distragă atenţia de la tine şi ea! gândeşte-te cât eşti de norocos fiind cu ea când vezi că şi alţi o vor şi ea te-a ales pe tine, să nu îţi baţi joc de ea niciodată! Ai grijă de relaţia voastră şi de ea şi nu lăsa copilaşii, că altcumva nu îl pot numi pe tipul ălă, să se bage între voi :* baftă

5 răspunsuri:
| BlaaBlaa a răspuns:

Eu zic sa stai chill si sa nu te stresezi atata. laughing

| ღДℓἷʂմƙᾄღ a răspuns:

Si eu care credeam, ca nu exista o persoana mai geloasa ca prietenul meu...

| DieBitch a răspuns:

Pfff... ce chestie, eu nu va inteleg! Este normal ca baiatul se comporta asa, el intr-o relatie in general vrea sa domine si face orice doar sa iasa in evidenta. Nu va mai strofocati degeaba, nu rupeti pielea de pe bietii baieti...

| Oana92 a răspuns:

Violenta nu este normala in nicio circumstanta, iar razbunarea e arma prostului!

| LeOnISs explică (pentru Cosmiinna):

Deci wow, nu am cuvinte mi-ai inchis mutrisoara, tot respectul