| MarkPale a întrebat:

Este o intrebare pentru fete, ati fi dispuse ca fata sa porniti un cont de PH si onlyfans cu un partener de gen masculin care stie cum sa promoveze si sa produca bani din aceste materiale (strategii de marketing, regie, montaj calitativ, etc) sau ati incerca singure? Am observat ca fetele au o reticienta de a avea un partener in asa ceva si incearca singure, dar majoritatea esueaza. Ce ati spune daca ati avea cu cine sa faceti asta, ati face-o?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ideea cu OnlyFans e sa fii bun la marketing, nu neaparat la sex/poze nude.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde ce vrea sa facem... pe PH niciodata. Pe Only poate, numai sa nu fie vorba de content explicit.

| MarkPale explică (pentru anonim_4396):

Stiu, de asta am si mentionat ca un inceput pe PH ar atrage si ar duce pe OF. Sau cum a facut Belle Dolphine, exemplul perfect. Am studiat acest fenomen ceva timp, strategiile de marketing si eficienta timp/bani si cred ca as putea scoate un produs destul de bun impreuna cu cineva. E o piata mai larga pentru cupluri decat pentru single persons. Ai vrea sa incerci cu mine?