| anonim_4396 a întrebat:

este vb despre un baiat. cand ies afara ma ia in brate asa razand laughing. ma tachineaza, daca fac cate ceva zice ti.am dat eu voie si de astea :-s.
ma baga in seama. i place de mine? cand suntem noi doi vorbim doar lucrui banale. de ce nu ma intreaba daca vr' sa fiu cu el? :-s

Răspuns Câştigător
| κλάους a răspuns:

Tipic baietilor... Nu trebuie sa ai sperante, pentru ca, nu cred ca te place! Si eu fac asa cu fetele, cu prietenele, si, nu simt nimic pentru el. Nu-ti spun sa renunti, iti spun doar ca e tipic baietesc sa faci asa ceva.

8 răspunsuri:
| mamasita00 a răspuns:

Poate te considera doar o prietena. si asa se poarta el cu prietenii

| ANONIM1123 a răspuns:

Poate ca ii e rusine.si mie mi-ar fi. poate nu are curajul sa faca primul pas.

| bianca55 a răspuns:

Da te place doar ca este mai timid probabil si de asta nu vrea sa te intrebe...asa sunt unii baieti,dar incerca sa-l intrebi daca te place dar intr-un mod mai nejenant, sau poti sa pui o prietena de a ta sa-l intrebe:dsi daca tu iti doresti sa fiti impreuna incearca sa-l tratezi un pic alt fel...dar sa nu exagerezi cu asta, se va plictisihappy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Poate asa face si cu celalalte fete, adica poate e genul ala de baiat care se da la mai multe fete deodata.

| sylvia95 a răspuns:

N ai de unde sti. poate ii place. poate nu.o fi un mod de a zice ca ii place de tine.sau poate nu.fii directa cu el!

| wigres a răspuns:

Da ii place de tine. Poate e timid si nu stie cum sati zica.

| unknow98 a răspuns:

Poate ca doar isi bate joc de tine

| melutsa a răspuns:

Mie mi s`a intamplat la fel. si am aflat ca ii place de altcineva straight face. intereseaza.te si tu.ori ii place de tine si e ftt timid, si nu stie cum sa.ti spuna poate te crede mai speciala :*. daca el nu actioneze.thinking incerca sa pui in discutie un subiect despre " iubiti/iubite " sau vezi tu :* asa poate se va elibera si te va intreba `!:* :*