| an0nymus a întrebat:

Esti pe cale sa postezi un mesaj care poate incuraja pirateria si distributia ilegala de materiale pe internet. Legea nr. 8 din 1996, privind dreptul de autor si drepturile conexe, a fost modificata semnificativ prin Legea nr. 285 din 2004, prin OUG nr. 123 din 2005, precum si prin Legea nr. 329 din 2006, iar tu ai putea sa te afli in situatia de a le incalca acum.

In ipoteza unei actiuni pe cale legala, TPU.ro este obligat sa furnizeze IP-ul tau (6) si restul datelor de identificare si informatiilor despre tine

mi-a aparut asta...atata timp cat nu am postat intrebarea e totul ok nu? si am postat la categoria asta pentru ca intrebarea vine din dragoste

4 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Da,atat timp cat nu ai postat intrebarea,totul e ok.
Fie raspuns,fie intrebare,daca nu le postezi,nu se intampla absolut nimic,mesajul asta iti spune,de fapt,ca esti "pe cale sa postezi", te opreste s-o faci.
Deci, no problem!

| 0CruciFix a răspuns:

Esti cumva unul de la anonymous corporatia aia cu hackeri renumiti?

| an0nymus explică (pentru 0CruciFix):

As vrea eulaughing)

greece12 multumeschappy

| 0CruciFix a răspuns (pentru an0nymus):

Da sti tu aia cu mastile auzi frate.Intra pe profilu meu de TPU si vezi ce intrebari am pus eu si raspunde-mi la ultima intrebare care am pus-o adica cea de astazi vezi intrebarile si raspunde PLZ la cea cu data de azi.Multumesc!