| AnneMarieZiegler a întrebat:

EU am o prietena in clasa a 5-a careia ii place de unuț de a 7-a si nu stie cum sa-l faca sa se uite dupa ea. E sora mea va rog ajutati-ma...

Răspuns Câştigător
| username6636 a răspuns:

Buna!
Esti sigura ca nu e vorba de tine? Ma rog. hai sa zicem ca e vorba de prietena/ sora ta (nici tu nu esti sigura ce e, se pare). E a 5-a! Un baiat de a 7-a mai mult ca sigur nu o sa placa o fetita de a 5-a! laughing Frate, intr-a 5-a abia invata si ea sa scrie corect! In loc sa-i stea gandul la scoala, ea se uita dupa baieti mai mari! Vezi sa nu se indragosteasca si de vre- unul de la liceu! Nu stie ce sa faca pentru a-l face sa se uite dupa ea? Iti zic eu: sa- si dea cu o tona de ruj si sa poarte tocuri imense! Sa vezi ca toate lumea o sa se uite dupa ea, dar nu ca sa o admire, ci casa zica "Ia uite-o si pe nebuna asta! " laughing. Nu te supara pe mine, dar mi se pare o intrebare foarte haioasa rolling on the floor. Sarbatori fericite!

2 răspunsuri:
| relaxz a răspuns:

Spune-i prietenei tale sa mearga sa ii spuca ce simte pentru el si poate va intelege daca nu intelege inseamna ca nu o merita

| AnneMarieZiegler explică (pentru username6636):

RAspunsul tau mi s-a parut foarte hazliu, si in primul rand eu sin in a 12-a