| Rapanossuu a întrebat:

Eu astept un raspuns de la o fata, daca vrea sa fim impreuna. Maine ma intalnesc cu ea si imi va spune raspunsul. Cum sa reactionez. Adica. o sarut direct. sau ce fac?

Răspuns Câştigător
| AndaBăă a răspuns:

Păi, dacă zice ''da'' să îi zâmbești și să o strângi în brațe. apoi o săruți love struck. Dacă zice ''nu'' spune-i ce-ți vine atunci...Dar cred că va spune ''đa''. Baftă! :*

7 răspunsuri:
| ywar a răspuns:

Daca iti spune da - eu zic sa sustii o conferinta de presa, acum ca steaua nu a fost asa de mototolita de UEFA. Daca nu vrea spune-i cum iti vine la gura! happy

| Rapanossuu explică (pentru ywar):

laughing merci de sfat laughing

| sebby27 a răspuns:

Daca zice da, o saruti.Dar nu te arunci ca bou' in gura ei.Fii finut si romantic. Eventual atinge-i orbajii cu mana/mainile in timp ce o saruti.

Daca zice nu=>gaseste alta.

| cristinicadulcica18 a răspuns:

Nu o saruti pentru ca s-ar putea sa nu-i placa si sa te respinga. Mai bine o iei incet si ii zambesti cald si o imbratisezi poate si un sarut pe obraz dar atat! Deocamdata...laughing) SUCCES. Iti tin pumnii pa.

| ywar a răspuns (pentru Rapanossuu):

Nu e reteta! ai putea de exemplu sa-i saruti mana si sa nu-i spui nimic - daca accepta sa iasa cu tine! exemplu... happy hai ca inca gesturile nobile nu si-au pierdut valabilitatea

| Metaxa24 a răspuns:

Daca spune da, invit-o la o intalnire.
Nu o saruta direct pentru. Ca o sa arati ca un disperat.ai rabdare.o sa simti tu cand va trebui sa o saruti!

| Rapanossuu explică (pentru AndaBăă):

Merci. si a mers