| LittleEndian a întrebat:

Eu obișnuiam sa-i spun "bebe", "puiuț" sau "șurubel". Voi cum vă alintați iubitul / iubita?

Răspuns Câştigător
| caterinasmile a răspuns:

Pai poate ai sa razi dar eu si iubitul meu suntem un cuplu comic, plin de energie si adrenalina... de cele mai multe ori ne alintam BOU si VACA laughing big grin Normal ca ne mai spunem si IUBIRE (fiind eu), DRAGOSTE(fiind el ), PUFOSENIE ( dar nu in sensul de "PUFOSENIA mea ce mica " ci " ce tot te razi PUFOSENIE nu ti bine?" - bine inteles in gluma pentru ca ne place sa ne ofticam unul pe celalat intr'un mod, zic, eu destul de dulce, ce ne caracterizeaza )

13 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Iubi

| Necunoscut112 a răspuns:

Imi place aia cu "surubel" big grin eu ii spuneam "pis","bitzu" s.a.m.d...

| spy2o a răspuns:

Ea imi spune pui, eu ubita, iubix...big grin

| DAnc3 a răspuns:

Vaca cu cabina de tir/tabla, bostanea.

| raullik007 a răspuns:

Tot asa. ♥

Răspuns utilizator avertizat
| Manuellllaa a răspuns:

Puiul meu
Iubitul meu
Frumosul meu
Pufulete
Iubiiii
Iubirea mea
Blegu`meu
sI Ccum imi mai vine pe momentlaughing):*

| LittleEndian explică (pentru DAnc3):

"Bostanea" imi place, desi n-as fi fost tare incantata sa-mi zica asa (mereu zicea ca sunt grasa laughing )

| LittleEndian explică (pentru caterinasmile):

Mi se pare super-tare, asa veniti mereu cu ceva nou si nu apare monotonia big grin bravo!

| Onn3 a răspuns:

Gandac sau iubitul
meu

| CoMManDer a răspuns:

Eu obisnuiesc sa i spun prietenei mele. pisoias, pufoasa mica, bebelushappy

| LadyAnne a răspuns:

Cioaica laughing) l am inventat intr o zi laughing a inceput cu iubiricioaica si a ramas cioaica laughing)

| valyta a răspuns:

Pisi,printeza,regina,iubitica.