| anonim_4396 a întrebat:

Eu salut TPU, ce parere aveti despre prezervativele din Lidl?! Sunt rezistente? Am vazut ca au cateva tipuri... sunt pe o anumita dimensiune sau altceva

Răspuns Câştigător
| HazelEyes77 a răspuns:

Un amic de a meu cumpara prezervative de la Lidl de ceva timp si nu a avut parte de incidente neplacute. Sunt produse in UE prin urmare se supun anumitor standarde de calitate. Nu stiu daca sunt pe dimensiuni dar au sigur mai multe sortimente.

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Prezervativele sunt pe masuri, fiind in functie de diametrul penisului, nu de lungimea lui.
Atentie, daca iti cumperi prezervative mari, risti sa cada in vaginul fetei, alunecand dupa cocosel in timpul sexului.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca nu sunt avem o parere foarte proasta

| venividivici2017 a răspuns:

Pai ce pretentii vrei sa ai cand cumperi ceva de la Lidl? Du-te la o farmacie, nicidecum Lidl, unde vezi tot felul de produse "No Name"!

| noname96 a răspuns (pentru venividivici2017):

Vai de steaua ta si a noastra in general! Brandul te protejeaza sau calitatea produsului? Tot ce este facut pentru lidl este de multe ori mai bun decat corespondentul vandut de liderii de piata dar trebuie sa stii sa recunosti calitatea. De asta suntem o natie de prost gust. Mai bine punem un tricou de nylon dar pe care sa scrie gucci decat unul dintr-un bumbac de buna calitate si atent lucrat.
Prezervativele sunt produse in UE si trebuie sa intruneasca aceleasi stabdarde de calitate ca si durex pentru a putea fi vandute in comunitatea europeana.

| venividivici2017 a răspuns (pentru noname96):

Lol...stii ce vorbesti acolo? Poti sa compari o periuta de dinti gen Novadent cumparata din Lidl cu altele gen Oral B, Philips Sonicare? Precum alte electronice? Mancarea din Lidl comparata cu cea din Carrefour? Hainele din Lidl care intra la apa? lol, trage apa dupa tine cand mai spui asa ceva!