| anonim_4396 a întrebat:

Exista vreo sansa ca o femeie sa ramana gravida daca barbatul si-a dat drumul afara si a sters-o cu acelasi servetel de sperma?! Va rog sa-mi spuneti ca e doar o iluzie in capul meu … mi se pare putin ciudat sa cred asta dar tot am banuieli...Iar a doua intrebare este ca am o secretie de o culoare galbena maro si un miros ciudat, imi fac o programare la ginecolog?

7 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ai infectie cu ciuperca mergi la ginecolog mai bine decat sa stai degeaba pe TPU unde nu te va ajuta nimeni

| VoidEternal a răspuns:

Nu e imposibil. Puțin probabil, dar nu imposibil.

| andreeeaandreea12345 a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Wtfff straight face e prima data cand aud de asta, nu mi s-a intamplat niciodata dar totusi o sa merg la ginecolog inainte secretia era alba si apoasa cu acelasi miros pe care il am si acum.dar vad ca de cand am avut contactul s-a schimbat, nu mi se pare normal deloc avand in vedere ca mi-a curs si sange dar nu mai sunt virgina. multumesc pentru sfatul tau!

| andreeeaandreea12345 a răspuns (pentru VoidEternal):

Sper sa nu fie e asa laughing

| Miruna333 a răspuns:

1. Doar din sex poti ramane gravida, o parea usor sa ramai dar nu e chiar asa, trebuie sa isi dea drumul fix in tine, nu de la servetele sau de la putina sperma pe langa pasa
2. La cea mai mica schimbare, programare imediat la gineco

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru andreeeaandreea12345):

Daca partenerul cu care ai facut sex mai are si alte partenere si le tot schimbă o sa te tot reinfectezi, va trebuii ca amindoi sa face ti tratament si sa va abtineti de la sex pe perioada tratamentului si tu si el.

| andreeeaandreea12345 a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Nu stiu daca el are alte partenere happy pentru ca EL este iubitul meu, suntem impreuna de 4 luni.