| IDK98989823 a întrebat:

Faptul ca sunt foarte excitat pentru ca na 18 ani nu m-am mai masturbat de 2 sapt a fost perioada și de 2 luni când mu am făcut poate provoca urinari dese?

6 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

NU, Nu poate provoca! Urinarile dese sunt de la lichidele multe care le consumi iar corpul nu mai transpira deloc, nu mai are nevoie de asa multe lichide ca vara asa ca le elimina imediat, nu e nimic rau in asta, ba dinpotriva, continua sa bei lichide in continuare tot asa!

| IDK98989823 explică (pentru lpavel):

Bine mulțumesc

| lpavel a răspuns (pentru IDK98989823):

Mi-a facut placere!

| LaSteauaCareaRasarit a răspuns:

Nu, dar o infectie urinara poate!
Mergi la Dr la primele dureri.