| Alexandra2136584 a întrebat:

Fata mea sa scăldat într-un lac fara haine și șia băgat o piatra pe care a scos-o acasă.
Are riscuri de infecții?

4 răspunsuri:
| Sofia2010 a răspuns:

Să transporte obiecte cu vaginul da are mai ales că nu era curațata de bacterii

| sierra1 a răspuns:

Tu - se pare - ai probleme psihice. Grave

https://www.tpu.ro/......ca-mea-sa/

| annonimaaaa555 a răspuns:

Sunt riscuri foarte mari. Sa se ducă neapărat la ginecolog, deoarece se poate sa se fi infectat plus poate sa se taie sau poate sa aibă leziuni. NEAPĂRAT LA GINECOLOG! Ori câți ani ar avea

| Violleta2022 a răspuns:

La 12-13 anisori cat ai tu, doar la papusi sa spui "fata mea".