| TamasSebastyan123 a întrebat:

Femeile care sunt active sexual, spuneți sincer ce părere aveți despre penisurile pe care majoritatea bărbaților le au, de 13 cm în stare erectă

Răspuns Câştigător
| DontActLikeMe a răspuns:

E ok, deoarece și lungimea vaginului în stare de excitație e cam de 10-15 cm (de la caz la caz). Deci marimea penisului mediu e absolut perfecta.

12 răspunsuri:
| Mindfulness a răspuns:

Le interesează $$$ nu dimensiunea!

| TamasSebastyan123 explică (pentru Mindfulness):

Într-adevăr

| TamasSebastyan123 explică (pentru DontActLikeMe):

Am avut aceasta gândire, până când am făcut-o și fata mi-a spus ca e un penis normal și e bine

| DontActLikeMe a răspuns (pentru TamasSebastyan123):

Bineinteles, chiar e super ok.

| simplaexsistenta a răspuns:

Sunt normale.

| Hyperion7 a răspuns (pentru Mindfulness):

Știi,nu e chiar așa.
De obicei,femeile apelează la bani pentru că altceva nu vad in acel bărbat.
E o gândire distorsionată,dar cam asta e principiul pe care merg multe.
Dimensiunea, banii, mașinile sunt chestii care contează pentru fetele care au traume și tati lipsa, nu pentru femeile formate, cel puțin asta am observat.

| Mindfulness a răspuns (pentru Hyperion7):

Am uitat sa zic că pe unele. Oricum daca că bărbat nu ai nimic pe tine nu atragi interes, măcar să fii inteligent sau să arăți bine.

| Hyperion7 a răspuns (pentru Mindfulness):

Da,știu că numai unele fac așa, tocmai pentru că ele caută in bărbații cu care sunt tații pe care nu i-au avut.
Mai mult de atât, e discutabilă și chestia cu inteligenta, dar da, sa zicem că așa ebig grin

| Mindfulness a răspuns (pentru Hyperion7):

Pai sapiosexualele caută tipi inteligenți, tocilari de aia hipsteri laughing
Știu, ele și traumele lor! Și eu am traume și nu caut femei cu sâni mari, din contra îmi plac alea cu sâni mici rolling on the floor

| Hyperion7 a răspuns (pentru Mindfulness):

Ăăă,cum ziceam, e o gândire distorsionată, dar adevărata, din păcate.
Cat despre preferințele sexuale, nu cred că are de-a face cu traumele laughing

| Mindfulness a răspuns (pentru Hyperion7):

Mă refeream la cele care se uită la dimensiuni mari la bărbați, eu mă uit la sâni mici la o femeie prima data și să fie draguta la fata nu mă interesează să le aibă mari, e deja un turn off daca le are mari și la fața e urâțela.

| Hyperion7 a răspuns (pentru Mindfulness):

Înțeleg,da.