| VrRos05 a întrebat:

Fete virgine la 18-20 ani? Fiți sincere.
Dau funda

15 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Ai mai pus intrebarea asta.

| Alexia999997777777777777 a răspuns:

Și de ce te preocupa asta?
Este alegerea unei persoane ce și cum face.
Și nu trebuie sa fie asta un criteriu atât de important, indiferent de gen, chiar nu contează.

| simplaexistenta a răspuns:

Tu este disperat?

| Continchiscontsters a răspuns (pentru simplaexistenta):

Este pedofil 10000000%%%%%%%

| VrRos05 explică (pentru Alexia999997777777777777):

Clar,niciuna. Vârsta clasică la care si-o încep toate știm cu toții care este
Un unu și un doi

| iulia0514 a răspuns:

Tu crezi ca ești unica persoana virgină de pe planeta? Stai liniștit sunt multe fete virgine da nu se plâng toată ziua ca sunt virgine

| dullcat a răspuns (pentru VrRos05):

Daca esti asa sigur ca toate incep la 12 ani, de ce tot repeti intrebarile astea penibile aici? Vrei sa agati o virgina pe TPU? Cate fete vor baieti virgini? Cu siguranta niciuna, fata de baieti care sunt obsedati de o membrana ce doar in teorie garanteaza virginitatea.Citeste putin despre himen ca sa afli cum sta treaba. Dupa logica asta mai trebuie inca o planeta de femei neatinse, ca doar de unde sa mai fie aici pe Pamant din moment ce masculii alpha penetreaza tot ce prind.laughing)

| LordCristobal a răspuns:

Mare parte a fetelor din Romania isi pierd virginitatea de la 16 ani, sunt putine fete care sunt virgine si sunt trecute de peste 20 de ani.
In privinta sexualitatii fetele sunt mult mai curajoase si indraznete decat baietii care tind sa isi piarda virginitatea mai tarziu decat fetele.
Fetele sunt dornice de sex inca de la varste foarte fragede si vor cauta sa aibao experienta sexuala cat mai repede.

| Alexia999997777777777777 a răspuns (pentru VrRos05):

La 12 ani?laughing
Țin să te dezamăgesc, poate doar băieții și o încep de atunci, fetele în general nu( alea care au părinți implicați în creșterea lor) și nu se lasă aburite de tot felul.
Dar ma rog, oricum virginitatea nu exista laughing))
Himenul la fete poate sa nu existe de la naștere, din cauza faptului ca merg cu bicicleta, gimnastica,alte sporturi, chiar în timpul actului sexual fiind elastic nu se poate rupe ( deci după ăștia ca voi, ar trebui sa fie virgina).
Dar pana la urma mi se pare cringe sa pui prețul pe asta,majoritatea sunteți la modul,vreți tipe virginitate, voi nu sunteți virgini, cam asa așteptări când nu puteți oferi la fel și virgina și cu experienta, atât căutațilaughing))
Sa judeci o persoana pentru ca a avut experiente anterioare, asta este foarte trist, pe ușa zboară unul dacă pune accent pe viata mea sexuală care nu îl și privește.

| Alexia999997777777777777 a răspuns (pentru LordCristobal):

laughing))
Păcat ca este fix invers.

| VrRos05 explică (pentru Alexia999997777777777777):

Băieții n au cum sa si-o înceapă la 12 ani, fetele da.

| Alexia999997777777777777 a răspuns (pentru VrRos05):

Și e vina lor?
Sau a ălora care se dau la minore, care sunt disperați de a binele după altele.
Educație sexuala în școli, nu se face.
Părinții nu discuta cu proprii copii, ele nu au educația necesara, părinții nu ii controlează, simplu.
Fiecare cu educația lui.
Pana la urma ce contează asa de mult și ii freacă pe unii grija de la ce varsta și ce fac alții cu propriul corp.

| VrRos05 explică (pentru Alexia999997777777777777):

Nu am cum fiindcă nu sunt suficient de atractivi în ochii fetelor de varsta lor.
Astea de 12 ani se uită la ăia de la 17 în sus și aia cum nu au avut parte de atenție toată viața lor, pun botu.

| VrRos05 explică (pentru Alexia999997777777777777):

Nu au cum*

| Alexia999997777777777777 a răspuns (pentru VrRos05):

Ma nu știu, eu nu bag toți copii într-o oala, dacă un copil cauta iubirea într-o persoana la vârsta de genul, înseamnă că în familia lor exista o problema, parinti care nu se implica sau mai bine spus tati absenți.( un băiat își cauta exemplu după mama, o fata după tata) și din nou dacă ești mai mare știi ca nu e ok sa te combini cu o persoana minora și pușcăria ar trebui sa fie pe măsură, dacă nu este vorba doar de o " prietenie".