| anonim_4396 a întrebat:

Fetele, ce ati face daca un baiat ar veni la voi si v-ar spune asta?
Buna, imi place de tine si nu am la mine vrajeala azi lasa-mi nr tau/id (cum vreti voi) si te vrajesc in alta zi

Răspuns Câştigător
| Fizy93 a răspuns:

Eu zic ca si-ar da seama ca deja flirtezi laughing

15 răspunsuri:
| Coconutz a răspuns:

La idioatele din ziua de azi. Daca te duci si le soptesti "cartof " iti da un nr de telefon.

| Roxi160412 a răspuns:

Nu i'as da nici nr nici id big grin

| Roxi160412 a răspuns:

Nimic laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Fizy93):

Domnu medaliat, ea nu a scos o vorba, vezi dumneata vreun dialog?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

A incercat si el ca n-o fi foc laughing da' tu, tu ce-ai facut?batting eyelashes

| Fizy93 a răspuns (pentru anonim_4396):

Depinde de la fata la fatahee hee

| mona a răspuns:

L as trimite sa plimbe ursu...

| Analytical a răspuns:

Atractie fizica, 12 ani, copilarii, hormonii zburda, mai vrei? pune mana pe carte! cand vei fi mare, o sa-mi multumesti ca mi-ai ascultat sfatul! si nu la romane ma refer, la scoala! Daca te preocupi deja, mintea doar la baieti iti sta, mai tarziu vei regreta ca i-ai colectat pe toti! si nici nu spera sa ajungi cecva, nu spera, mukltumeste-te cu cratita! dar, scuze, varsta, nu te critic dar vreau nr lui maicata! happy

| Analytical a răspuns:

Nu asa iti demonstrezi inteligenta! happy daca chiar nu ai 12 ani, sfatul pe care ti l-am dat eu, banuiesc, ca l-ai aplicat la varsta aia, nu?winking nu iti arata fata de mine sarcasmul, nu te exterioriza, eu nu contez pentru tine, iar asta trebuia deja detectata de presupusa ta "inteligenta"! happy

| Analytical a răspuns (pentru Analytical):

Mda, nu ai 12, ca ai 16! tot in bancile scolii esti.winking

| Analytical a răspuns:

Asa, cu ce te-a afectat pe tine asta? cine o va face? te-am marcat atat de tare cu raspunsul meu? thinking curioasa treaba, ai grija "prost" se foloseste pentru butonul cu "R A P O R T E A Z A ", sa vezi ca ti-ai gasit nanasul, GOD!

| Addic7ed a răspuns:

@Analytical Sunt de acord cu HighJet happy
Din punctul meu de vedere nu conteaza ca ai 12, 16, 100 de ani, conteaza experienta si starea ta emotionala si psihica in aceasta lume.
Tu esti o fata/femeie care doreste putina atentie facand pe interesanta, dar nu esti crede-ma, poate pari in ochii altora o cine stie ce lady, dar pentru mine tot o apa si un pamant ramai!

P.S It's just my opinion

| Analytical a răspuns (pentru Addic7ed):

Mda, am cunoscut multi frustrati la viata mea, dar tu chiar ii intreci pe toti! happy si, cred ca stiu cine esti, astepti sa gresesc neintentionat, in urma raspunsurilor tale, atacurilor tale, sa ma RAPORTEZI! darwinking! (PS: sunt chiar atat de importanta pentru tine? de ce?) daca pentru tine sunt "nimic" trateaza-ma cu "nimic" nu ti se pare mai inteligent? decat sa tot incerci, facandu-ti conturi noi, sa ma urmaresti, sa astepti cu placere un RAPORT? dar no, tu stii ce vrei, eu stiu doar ca de la mine nu vei obtine niciodata nimic! nu ne cunoastem, pentru mine ramai un simplu utilizator fara drept de replica in fata mea! sper ca nu te-am atins adanc, mi-ar parea rau!winking

| DeeaMarry a răspuns:

Nu stiu de ce, dar o asemenea abordare nu o pot asocia decat cu un cocalar sau cu o replica de-a lui Justin Bieber, stii tu, baieti din aia ce se cred tare smecheri.
Sper ca esti constienta ca, din moment ce el nu te cunoaste, a fost atras doar de fizicul tau. Inca un indiciu cu privire la personalitatea sa.
I-as arunca o privire dispretuitoare, dupa care m-as indeparta.

| DeeaMarry a răspuns:

Da, intr-adevar prima oara este atras de fizic. Pentru a incepe "vrajeala"(prin vrajeala inteleg cucerirea unei persoane cu intentia de a avea o relatie cu aceasta) consider ca trebuie sa cunosti mai mult decat fizicul. Nu stiu ce fel de persoane sunt cele in cauza, cat de important e pentru ei gasirea unui partener, poate ca doar se joaca, si atunci e posibil sa ai dreptate.
Tot mai ramane insa felul in care i-a cerut numarul de telefon. Cu privire la asta, imi sustin cu tarie afirmatia de mai sus.