| ryf007 a întrebat:

Fetele pot face sex cand sunt pe stop? ...si daca fac, are ceva? big grin

30 răspunsuri:
| Danysan a răspuns:

Pot dar le doare foarte tare happy.

| Dariusuu a răspuns:

De ce ai face?

Nu te poţi răbda?

| ryf007 explică (pentru Dariusuu):

Nu,nu cred! plec pentru o perioada de timp si n`o sa mai aiba placeri ceva timp.intelegi tu...big grin

| kdeta a răspuns:

Bai da... si cica e mai placut nu prea e bine cu flora si fauna dar nu exagera

| Dariusuu a răspuns (pentru ryf007):

Înţeleg dar pentru sănătatea ta eu zic să te abţii.

Fii deşteaptă.

| mona a răspuns:

Neprotejat poti sa faci infectie de toata frumusetea

| cdu92 a răspuns:

Poti face dar nu e igienic.

| Oana92 a răspuns:

Riscul de a contacta un bts este mai mare, riscul de a face rani pe col este mai mare...

| Danysan a răspuns (pentru kdeta):

Ohoo ce faci ai reusit sa iti gasesti vreo mandra laughing-Stiu ca erai pe cautate!

| kdeta a răspuns (pentru Danysan):

Nup fete tot singurel bing bang sunt...sad

| Danysan a răspuns (pentru kdeta):

laughing-Vezi ca cica in USA.Au astia o clinica care ofera partenere surogat laughing/

| RAY a răspuns:

Eu nu cred ca stramosele noastre nu faceau sex in jungla sa fim seriosi, nu e igienic pentru barbat pentru ca ciclu inseamna curatarea corpului dar nu moare daca face sex cand esti pe stop nu isi vine non stop consta in cat de multa apa bei tu in acea zi si de organism

| Azµre a răspuns:

Pot face dar nu e recomandat.
Apar răni mult mai ușor datorită faptului că mucoasa este inflamată, tot odată se pot produce infecții mult mai ușor, se pot transmite bts-uri și multe alte complicații.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai stai si tu cuminte cateva zile, chiar asa de rau te mananca? ia d'aici!
http://www.csid.ro/sex/sex-in-timpul-menstruatiei-da-sau-nu-4262286/

| dovleac a răspuns:

ba pot dar nu prea e bine

| Alcyon a răspuns:

Poti face o infectie

caramela
| caramela a răspuns:

Buna:)
http://www.mayra.ro/......struatiei/
totusi e bine sa te abtii acele 3-4 zile ca nu moare nimeni.
O zi buna:)

| Cosmiinna a răspuns:

Poti face dar sa nu o faci neprotejat! Nu fi prostuta ca mine, eu am facut si acum trebuie sa merg la ginecolog pentru ca ma mananca intr-una si cred ca am facut ceva infectie. Depinde de organismul tau dar nah se pare ca eu sunt mai vulnerabila la asa ceva. Ai grija. Protejat doar!

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Da, pot face, dar NU este indicat!

Lăsând la o parte aspectul dezagreabil al acestui act sexual, ori posibilitatea de a păta lenjeria ( de pat ), trebuie ştiut că sexul "pe ciclu" CREŞTE riscul unor INFECŢII genitale!
De asemenea, există riscul apariţiei unor alergii...

Toate cele bune.

| HaHaGirl a răspuns (pentru Danysan):

Ha te-am prins ..vezi ca nu ai dat un raspuns corect...tapa..asculta aici explicatia
In primul rand va veti face amandoi numai sange asta e logic si in al doilea rand creste gradul de a face infectii sau sa transmiti vreo boala in al treilea rand stii poate ca atunci cand sangele ia contact cu aeru nu are un miros tocmai placut cee ce sigur nu v-ar placea niciunuia din voi si cu siguranta odata ce ai incercat nu o vei face si a 2a oara ..mai bine astepti 2-3-4-5- cat te tine pe tine si dupa nu ai nicio problema nu te faci numai sange...si nu il lua in seama prea mult pe fratiorul meu mult iubit ca habar n-are ce inseamna sa fii femeie nu te doare mai tare dar sa stii ca ai si avantaje. daca ai crampe abdominale poti scapa de ele prin acest fapt deci tu te ''relaxezi''putin dar nu o fa mai bine asa..bye :*good luck

| h3r a răspuns:

Doar dacă e și băiatul pe stop!

| Danysan a răspuns (pentru h3r):

Daca e si baiatu pe stop atunci asteapta sa se puna pe verde laughing:-P!

| Danysan a răspuns (pentru HaHaGirl):

Ce sa zic asa o fi -Nu vreau sa imi mai supar sora laughing :-p!

| h3r a răspuns (pentru Danysan):

Normal!

| Danysan a răspuns (pentru h3r):

Chiar laughing. Chiar si asa -Nu Discut happy :-P!

| HaHaGirl a răspuns (pentru Danysan):

Bai.tu faci haz de necazu fetei...ce nebun esti ..cum dracu sa fiti voi pe stop parca va si vad cu tampoanele in mana..la mine in clasa intr-a 12 a a adus profa de bio niste absorbante si niste tampoane si toti fraierii au pastrat cate unu ca cica sa vada si ei cum..asa si tu cu stopu tau

| HaHaGirl a răspuns (pentru Danysan):

Ma iubesti nebunule ..si eu pe tine:*:*:*...am ceva sa-ti zic da pe privat unchiule daca esti curios.

| Danysan a răspuns (pentru HaHaGirl):

Ia uimeste-ma. Poate realizez ca am de aface cu vreun baiat laughing. Glumesc.

| HaHaGirl a răspuns (pentru Danysan):

Nu-ti zic aici ca sare TPU in aer...asa sper da-mi id tau sa-ti trimit o poza cu mine sa ma vezi

| kdeta a răspuns (pentru Danysan):

Are butonu-l de ''play ''