| xJustJuss a întrebat:

Fetelor,ce ati vrea sa auziti de la un baiathappy? Cum v-ar cucerii, care ar fi atitudinea, cum v-ati dorii sa fie? Argumente.:X

10 răspunsuri:
| telefon000 a răspuns:

Pai in primul rand trebuie sa vorbeasca frumos gen "iubita, ingeras" si altele...in al doilea rand sa nu fie vreun golanas de asta care sta cu tine doar pentru anumite interese.sa stea cu tine pentru ca te iubeste.nu avea prea mare incredere in el, nu sti de ce este in stare... funda?

| Cclau a răspuns:

Pervers laughing!

| Azµre a răspuns:

Presupun că cel puțin o parte din voi, fetele așteptați luna de pe cer.
Acum depinde.

| Liliana1981 a răspuns (pentru Azµre):

Si vreo doua stele!

| samamoan a răspuns:

Eu as vrea sa aud de la un baiat sa ma numeasca:iubita, sa zica ca ma iubeste tot timpul, ca sunt cea mai frumoasa din lume, ma cuceri prin multe cadouri prin dragostea fata de mine.Ana:eu as dori ca un baiat sa ma numeasca:pisicuta,ingeras, puisor, ancuta, el mar cuceri prin imi demostra atentia lui fata de mine, in fiecare zi cu flori, si cu cadouri scumpe

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa fie varianta EU masculina.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai mult mi-as dori sa ma respecte si sa fie politicos. De asemenea, sa aiba simtul umorului, sa fie tandru si sa imi acorde destula atentie (sa-si faca timp pentru mine) ca sa imi dau seama ca eu chiar contez pentru el.

Nu imi plac diminutivele de genul "iubita", "iepuras", "scumpa" :-&

| Liliana1981 a răspuns:

Sa fie dulce, romantic, sa ma inteleaga fara sa ma intrebe nimic, sa ma faca sa uit de orice grija cand sunt cu el.

| Xenya a răspuns (pentru Azµre):

E prea grea, ce dracu sa facem cu ea. laughing

| UTB a răspuns (pentru samamoan):

Dc neaparat cadouri scumpe? sunt baiat happy