| Adinic940 a întrebat:

Fetelor contează marimea penisului cat de cat?

11 răspunsuri:
| Valeennavoleena65 a răspuns:

Normal

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da. Dar mare nu înseamnă neapărat și bun pentru o femeie. Totul e să se potrivească.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Vai de astea faci rolling on the floor sufletul l-am dat naibii. și dacă e mică și jucăușă, vioaie ce are laughing))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Da, sufletul contează să fie cât mai mare. big grin

Nu știu, n-am încercat niciuna ca să ajung la vreo concluzie. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

A,ești neprihănită... Nicewinking pai încearcă happy daca te iei după principii o sa ramai singura e la risc nu știu dacă o să găsești un băiat care o sa accepte așa ceva, poate da, poate nu. Live You life preety

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Bărbat n-am cunoscut, dar fecioară nu mai sunt. laughing Glumesc... încercam doar să adaptez cuvintele cuiva la mine.
Nu o să rămân singură...și chiar de-am presupune asta prin reducere la absurd, măcar o să fiu cu inima împăcată că nu am rănit inima Dumnezeului meu în acest fel. Măcar să lupt. happy

| Harleyqween2 a răspuns:

Nu. Contează sa va iubiți

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Eu sper sa ramai singura că așa meriti ai principii învechite din era neandertalianus :* și sper și să te viziteze câțiva șoareci la noapte rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Eu sesizez că deja incepi și ale mele sa le adaptezi laughing spui ce spui apoi vi cu glumesc ...mai Cristinus mai big grin

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns (pentru anonim_4396):

Asa, trebuie sa ii arati calea cea dreapta big grin

| kinkylady a răspuns:

Pentru tine conteaza largimea,, pasaricii'' cand o penetrezi? Aceeasi chestie si la noi. Daca e minuscul, e o seara ratata, mai bine ma,, fac'' singura.
Love for all.