| Cristi3098 a întrebat:

Fetelor cum a fost cind ati facut prima data sex?

Răspuns Câştigător
| deeea28 a răspuns:

Un pic dureros si cred ca nu e fata care sa n-o fi durut de loc cand a facut prima data. Cine zice ca nu e asa minte. Daca ai fost curios in privinta asta crede-ma ca doare, pe unele chiar foarte tare, de aia li se spune baietilor sa aiba rabdare si ei totusi nu inteleg. Poate tu avand raspunsul asta vei fi mai rabdator cu partenera ta de sex. Apropo, acum sunt eu curioasa, la tine cum a fost prima data?

8 răspunsuri:
| MessiTheBest99 a răspuns:

Te intreseaza nu aaa laughing

| Amelya02 a răspuns:

Tu ai viata?

| hideaway a răspuns:

Fără supărare, este un lucru intim. Încearcă tu pe pielea ta.

| dydyyyy a răspuns:

1.nu e treaba ta!
2. poate nu am facut sex ci doar dragoste nu ai tu de unde stii
3. fa-ti o prietena virgina asteapta pana e pregatita sa o faca cu tine si apoi intreab-o... dar sincer o sa dureze pana o sa aflii raspunsul(doar daca e cu capul pe umeri). bafta!

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ce întrebări profunde și indiscrete.

| answer a răspuns:

E vinerea mare si tu tot la sex te gandesti! ...macar tine pentru tine!

| MasterYoda a răspuns:

Numele ne spune ca ai fi baiat. acu eu nu stiu daca tu stii asta sau nu, dar daca nu hai sa te invat cum poti sa-ti dai seama. cum dai pantalonii jos, in partea din fata trebuie sa-ti atarne ceva. daca da, atunci esti baiat, daca nu, atunci esti fata SAU o ai prea mica laughing

| SpawNury a răspuns (pentru deeea28):

El nu cred ca a facut asa ceva lol, ca daca facea, stia cum se simte fata cand face prima data sex.