| Alisirbu a întrebat:

Fetelor, cum iti dai seama ca o fata nu mai e virgina? In afara de sangerare? Dau funda

Răspuns Câştigător
| brokxy a răspuns:

E foarte stramptawinking Adica daca e ditamai,, fantana,, si se simte ca o gaura infinita acolo jos te-a mintit, nu e virgina.

9 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

O intrebi

| Alisirbu explică (pentru suntserios):

Chestia e Ca cica era virgina.de asta si dubiul

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Te uiți la ea cum își mișcă fundul când merge.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

O pui pe tocuri

| Donsavas a răspuns:

Fata are experienta sexuala.

| Alisirbu explică (pentru brokxy):

Nu e stramta. putem vb in privat? Sau pe whatsapp?

| Alisirbu explică (pentru Donsavas):

Nu

| Goete a răspuns:

Daca ramai cu ea si e virgina, cel mai probabil e ca de-a lungul anilor o ca manca pasarica sa incerce si alt soricel... Dar daca a incercat deja, cel putin curiozitate nu mai are. Asta spunea un sexolog, nu eu - si nu zic ca are neaparat dreptate dar cred ca e ceva.
La urma urmei, eu cred ca pronlema ta in relatie nune daca a fost sau nu virgina, ci lipsa de incredere pe care o ai - si o relatie serioasa nu functioneaza fara incredere

| darrio2007 a răspuns:

Tu ceri parerea fetelor? Cere parerea baietilor. Daca iti intra ca trenul in tunel si mai face si curent, e clar, nu este virgina. Poti raci de la curentul ala.