| anonim_4396 a întrebat:

Fetelor, este normal ca atunci cand iubitul meu introduce tot penisul sa ma doara foarte tare?
Sunt nevoita sa ii spun mereu sa nu bage tot, iar singura pozitie in care ma simt ok e pe spate, in rest orice pozitie doare… Credeti ca poate fi faptul ca ma incordez si de aceea doare?

6 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

E tot băiatul ăsta?

https://www.tpu.ro/......oarece-eu/

| mihai69 a răspuns:

Posibil să ai vaginul mai scurt decât penisul său și te lovește în cervix. De aceea si ți durere. Să fie mai blând cu tine, nu e musai să tragă precum animalu ca să simtă plăcere. Plus că asta - plăcerea adică - trebuie să fie reciprocă!

| Violleta2022 a răspuns:

Da, sexul ep uscat este dureros si respingator!
Asta se intampla fiindca prietenul tau nu are habar ca nu are voie sa sara pe tine inainte sa-ti faca un preludiu foarte bun, ca sa te exciti si umezesti si sa nu mai simti durere, ci placere.

| darrio2007 a răspuns:

Probleme cu preludiul. Se pare ca partenerul tau nu te „incalzeste" indeajuns si o bagă ca ghiolbanul.

| mihai69 a răspuns (pentru darrio2007):

Dacă era așa, ar fi durut-o în orice poziție; dar ea spune că dacă face în poziția misionarului, e ok. Și asta e poziția în care penisul ajunge mai greu până la cervix, majoritatea celorlalte favorizând o penetrare mai profundă.

| ndrxw22 a răspuns:

Nu stie sa faca preludiu, arunca-l la gunoi