| AndrewAndy a întrebat:

Fetelor(si baietilor), ce parare aveti daca cineva ar spune ca te place printr-un truc magic?

13 răspunsuri:
| Kalla a răspuns:

As spune ca nu are sens.

| Florenta16 a răspuns:

Da, ar fi ceva unic si probabil nemaintalnit de nicio fata. Ar fi un mod genial de a-ti exprima atractia fata de ea. Go on!

| Lioиeѕѕ a răspuns:

Original... foarte tare ^^.

| AndrewAndy explică (pentru Kalla):

Poti sa argumentezi, te rog?happy

| LoveIsForEverYoung a răspuns:

Ar fi dragut si unic, deci romantic, dar nu foarte, dar poti sa-mi dai mai multe detalii despre truc? A, si apropo, funda?

| DiamondShine a răspuns:

Interesant..prin ce truc?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce truc?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu suport eu chestii d-astea...

| AndrewAndy explică (pentru DiamondShine):

French kiss se numestehappy

| LoveIsForEverYoung a răspuns (pentru AndrewAndy):

E prea tare... o sa-i placa, adica mie mi-ar place! Dar cum i-ai spune prin asta ca o placi? Oricum, e super!

| AndrewAndy explică (pentru LoveIsForEverYoung):

Pai...ma gandeam ca in loc sa scriu pe carte numele meu...sa ii scriu ceva dragutbig grin(scuze ca nu am raspuns dar nu mi-a mers netul vreo 3 zile si apoi am uitat)

| LoveIsForEverYoung a răspuns (pentru AndrewAndy):

Cred ca o sa-i placa, bafta!