| Nikoleta29 a întrebat:

Fetelor, v-ar plăcea să fiți femeia unui singur bărbat, pentru totdeauna?

6 răspunsuri:
| Mrlove2017 a răspuns:

Si acum sa raspunda toate sfintele care pretind ca sunt fidele ...Normal ca la un moment dat si femeile mai calca strâmb fie din curiozitate, fie se lasa duse de val, fie ca ce are acasa nu mai este la fel de tantant.

Răspuns utilizator avertizat
| alina2k18 a răspuns (pentru Hanhao):

E barbat, mai da-l in zloboz laughing se da femeie, trans cretin ce e laughing cred ca poarta chilotii lu' ma-sa laughing))

Răspuns utilizator avertizat
| MihaiNicu23 a răspuns:

In mod clar toate fmeile vor asta, sau unele nu recunosc laughing

| AdelinaC a răspuns:

Da