| UGotMoney a întrebat:

Fetelor vreau un sfat de la voi big grin

ieri am iesit in oras cu o fata pe care o cunosc de foarte mult timp (am fost colegi) si totul a decurs foarte bine zic eu. chiar cred ca m-a lovit sageata lui cupiduta.

chestia e ca nu stiu ce sa fac, de dimineata de cand m-am trezit nu am stare, vreau sa o sun, vreau sa o vad practic mi-a sucit mintile

am facut curat prin camera de 3 ori ca sa pot sa imi iau gandu si sa evit sa o sun.

Nu vreau sa mai fac o greseala care am facut-o in trecut cu altele facand pe disperatul si parand obsedat de ele. nu vreau sa creada asta si stiu ca voi in general va speriati de tipii de genu.

cum credeti ca ar trebui sa procedez? nu vreau sa par un disperat desi recunosc chiar sunt nebun dupa ea :X

5 răspunsuri:
| Iasmiine a răspuns:

Pai nu ar trebui sa pari in fata ei disperat, ai putea s-o suni, sa va vedeti de cateva ori, fi atent la ea daca e atrasa de tine.Iar pe parcurs poti sa-i spui ca o placi sau macar da-i semne si vezi cum reactioneaza.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Spune-i ce simti pentru ea.

| unknøwn a răspuns:

Chestia e că...e doar O FATĂ.
Nu trebuie să fii disperat.
Vorbeşte cu ea şi nu te bâlbâi, comportă-te normal.

| Enanita a răspuns:

Buna!
Ce dragut!
Eu zic sa o suni, sau ce, astepti sa te sune ea? Fii relaxat, intreab-o ce face, ce parere are despre ziua de ieri si usor, usor vei afla daca te place si vrea sa mai iasa cu tine.
Pa-pa!

| ZzUzZuMew a răspuns:

Buna happy Eu zic sa o suni nu neaparat tot timpul, macar de 3 ori pe zi, ca un fel de "regim". Dimineata poti sa o suni sau sa ii dai un mesaj cu "Buna dimineata", la pranz ai putea sa o suni si sa vorbiti putin, iar seara puteti vorbi mai mult happy. Orice fata si-ar dori asta. Nu trebuie sa pari insistent cu intrebarile si chestii de genul, daca incepi sa ii apui ceva iar ea raspunde cu "ahaaaa", schimba subiectul laughing Sunt sigura ca stii astea laughing Ideea e ca daca faci asta iar ea iti raspunde la measje/apeluri, e clar interesata happy Ah, si niciodata in perioada asta, daca poti, sa nu ii zici tu ei "am niste treaba, vorbim mai incolo" :3 Asta e enervant laughing