| Izaura90 a întrebat:

Fetetelor, cum e să înghiți sperma? Este sperma un afrodiziac, vă excită sau este dezgustătoare? Iubitul meu îmi cere asta, dar am rețineri și nu aș vrea să ajung la spital, eu fiind mai grețoasă de fel. Vreau să-mi ziceți, fetelor, cum este la gust și dacă e bună sau grețoasă. Fără răspunsuri ironice, vă rog.

16 răspunsuri:
| Sofer a răspuns:

O gusti si daca iti place o inghiti ca nu patesti nimic.

| Li200La a răspuns:

Da I suc de ananas înainte. Cică o face mai dulce. Oricum o sa ți placa. Vezi sa pari cât mai naturala adică totuși, la sex amândoi trebuie sa fiți satisfăcuți. Și poate și el Îți îndeplinește anumite fantezii. Oricum o sa ți placawinking

| noink a răspuns:

Iubitul meu a terminat o data la mine pe abdomen si fara sa stie din pura curiozitate am luat putin pe varful degetului sa vad ce gust are. Nu avea niciun gust specific, foarte putin dulceag, dar m-a surprins, ma asteptam sa fie mai ciudat. Data viitoare l-am rugat eu sa termine la mine in gura, si cum deja stiam gustul, nu am mai fost stresata, iar el a fost asa impresionat si incantat de dorinta mea laughing a fost super

| cosmin986522 a răspuns (pentru noink):

Iubitu tau a ejaculat la tine in gura? cum a fost cand isi dadea drumu?

| Violleta2022 a răspuns:

Pune frisca, dulceata, ciocolata sau orice iti place pe ea, daca nu-ti place gustul initial!
In plus, pune-l sa-ti faca sex oral in acelasi timp in care ii faci si tu lui, in felul asta va satisfaceti amandoi.

| Izaura90 explică (pentru Violleta2022):

Mulțumesc pentru răspuns. Nu vreau să *o condimentez* cu frișcă etc.(sperma), altfel nu i-aș mai simți gustul ei natural. De aceea te întreb, probabil ai încercat de mi-ai răspuns. Așa cum e ea, proaspătă, atunci când el își dă drumul în gură, e dezgustătoare, îți provoacă vomă? La asta mă refer, și de asta te întreb, înainte să experimentez în curând... Aștept răspuns happy

| Violleta2022 a răspuns (pentru Izaura90):

Te sfatuiesc sa incerci pe propia-ti limba si intoarce-te sa ne spui si noua!

| noink a răspuns (pentru cosmin986522):

Pai a fost super okey, nu te ineci sau ceva, dezgustator nu e si noi ne-am simtit bine. Sincer eu nu am inghitit, noi aveam un prosop la indemana si am scuipat si m-am sters imediat dupa. Dar cum am zis, gustul nu e unul special, sau poate depinde si de alimentatie, iubitul meu e vegetarian si era fara gust, f putin dulce. Senzatia lui a fost de milioane

| Izaura90 explică (pentru Violleta2022):

I-am înghițit sperma iubitului meu azi dimineață, la cafea. Pot spune că are un gust foarte excitant și dulceag. Abia aștept să-i fac oral mâine dimineață...De acum înainte, voi alege să beau spermă în locul cafelei, pentru că e mult mai energizantă și mă face să mă simt o badgirl happy
Eu zic să abandonezi ideea cum că sperma este dezgustătoare și să înghiți și tu. Sau dacă vrei să-i diminuezi puțin gustul, dacă ți se pare prea concentrată, poți să o amesteci în cafea. Să-mi spui după ce încerci dimineață, cum a fost, dacă ți-a plăcut. Dar să nu uiți să revii cu un răspuns. Ok?
Te aștept happy

| Violleta2022 a răspuns (pentru Izaura90):

Ieri cand ai scris topicul spuneai:
"Vreau să-mi ziceți, fetelor, cum este la gust și dacă e bună sau grețoasă?"
Apai daca-ti place asa de mult, pofta buna, ca nu vreau sa-ti rapesc placerea asta. banuiesc ca, acum daca-si si place te poti lansa in industrie, cica se fac bani foarte multi.

Eu ramand la stadiul de dezgustat, scrabita~

| MrJoker30 a răspuns (pentru Izaura90):

Doamne, ma jur ca mi-as dori o iubita ca tine

| Nickoli_Marckel_ a răspuns:

Este dulce la uni și amărui lipicios

| Nickoli_Marckel_ a răspuns:

Da eu că bărbat am inghitito cu prietena mea am dat drumul in guriță ei pe urmă am impărtito este extraordinar de bună nu are gust e super

| NicoNico77 a răspuns (pentru Izaura90):

Buna.sant barbat 46ani si ador sperma! in mine in gura in cafea..si pot spune ce este cel mai minunat gust placut care poate exista!

| NicoNico77 a răspuns (pentru noink):

Buna! si eu ca barbat ador sperma in gura! as lua zi si noapte! este minunat

| Anonim9285802 a răspuns:

Și eu am aceeași problemă, îmi toace să îmi satisfac iubitul dar nu îmi place să înghit sperma, sper ca mai sunt fete care se identifică cu asta