| MariusDeejay a întrebat:

Fosta mea prietena m-a parasit fara motiv te poate lasa o fata fara motiv? Ultima data cand ne-am vazut eram fericit si ea la fel a zis ca tine la mine Nu inteleg motivu de ce m-a parasit? fara motiv voi stiti?

Răspuns Câştigător
| micutzafinetze a răspuns:

Cu siguranta s-a intamplat ceva ori ai facut tu ceva gresit si nu vrea sa iti marturiseasca ori are pe altcineva si inca mai simte ceva pentru tine si nu vrea sa iti marturiseasca

15 răspunsuri:
| 六兆年と一夜物語 a răspuns:

Cel mai probabil nu vrea să-ţi zică.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pur si simplu nu ai mai interesat-o. E destul de greu sa intri in sufletul unei femei, e mai greu sa iesi ce e drept. Noi nu putem sti. Tu esti singurul care are banuieli. Nu o mai satisfaci, s-a saturat. Nu mai vrea sa tina legatura cu tine. Las-o in pace.

| MariusDeejay explică:

Micutzafinetze eu m-am comporatat cu ea ca un print am tot sunat-o si de 2 3 saptamani tot mesageria vocala ii raspunde.

| AmanoYuno a răspuns:

,,nu incerca sa intelegi femeile. femeile se inteleg unele pe altele si se urasc

| Dariusuu a răspuns:

Probabil nu era fericită cu tine şi ca să evite asta ţi-a dat şansa să fii cu adevărat fericit.

| MariusDeejay explică:

Eu am tinut la ea inca mai tinsad

| pOrNoGrAfiq a răspuns:

Ai gresit tu cu ceva sau s`o fi dus la altul. nu cred ca te`ar lasa fara motiv...

| MariusDeejay explică:

Nu stiu ce sa zic la parintii ei nu-i place de mine ca eu eram din Oradea ea Cluj dar pentru ea eu am mers in Cluj numa sai fie ei bine.

| Danysan a răspuns:

Probabil ca si familia a jucat un rol important in influenta asupra ei. Oricum o persoana pentru care faci atatea si nu stie sa aprecieze nu se merita sa te consumi(stiu e usor de zis dar greu de facut daca ai sentimente)Cauta ata fata care sa te respecte pentru ceea ce sti tu cu adevarat si nu te mai consuma pentru nesimtite!

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Smonalisa):

Bine ca esti tu manechin!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu pune la suflet vorbele urate si jignirile. Vin din partea unor persoane fara respect,fara maniere, fara creier.
Revenind.
Meriti o explicatie. Cel mai bine este sa o intrebi, sa vorbesti cu ea deschis, sa o rogi sa-ti explice, deoarece meriti sa afli adevaratul motiv.
Daca nu vrea sa iti spuna, cel mai bine este sa o lasi balta.
Pot exista multe motive pentru care a decis ca e mai bine s-o luati pe drumuri diferite. Un bun exemplu ar fi, reactia parintilor ei?!
O sa fie bine! Sper sa aflii ce a deranjat-o si, daca se poate, sa reglementat problema.
O zi frumoasa happy

| MariusDeejay explică:

Smonalisa nu te supara da esti vorbesti cam urat.

Răspuns utilizator avertizat
| unknøwn a răspuns:

Fără motiv pe dracu.
Chiar îţi place să te minţi aşa?