| Editocroci a întrebat:

Fostul meu prieten a făcut un filmuleț cu noi 2 când făceam sex. Nu mi se vedea fața în filmuleț. Are și poze cu părțile mele intime. Nu vrea să șteargă nici pozele nici filmulețul. Îmi vine să-l strâng de gât. Ce altceva pot face?

Răspuns Câştigător
| ywar a răspuns:

Il facem noi, ieftin.
Cate luni ai vrea sa stea pe banca?
Corpul uman este format din cap, trunchi si picioare. Care parte te intereseaza?

23 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Plingere la politie ce altceva, se vede ca prietenul este un șantajist ordinar, ce varsta ai?

| Editocroci explică (pentru CristiDinBucuresti):

Sunt majoră de mult timp.

| Editocroci explică:

El a zis că le salvează în altă parte și tot le păstrează. I-am zis că îl bat de-l rup dacă le arată cuiva și a promis că le ține doar pentru el.

| Mar1cika a răspuns:

Eu zic sa il chemi pe tactu si sa il pui sa il bata

| Editocroci explică (pentru Mar1cika):

Nu-i rea ideea.

| Bogdanel27 a răspuns:

Spune-i că o să mergi la poliție și o să depui o plângere penală pentru șantaj și filmare fără acordul tău, dacă nici asta nu îl sperie nu prea ai ce face doar să speri că nu ajung pe net

| Editocroci explică (pentru Bogdanel27):

Nu m-a șantajat. Nu mai vorbesc cu el că nu-l mai suport.

| Editocroci explică:

De filmat a filmat cu acordul meu.

| Bogdanel27 a răspuns (pentru Editocroci):

Dc ai acceptat? Măcar dacă făceai lucrul acesta îl făceau cu telefonul tau, acum exista riscul să apari pe internet. Dar sper să nu se întâmple acest lucru

| Editocroci explică (pentru Bogdanel27):

Am și eu clipuri compromițătoare cu el. El în chiloții unei femei de exemplu. El gol.

| Editocroci explică:

Mi-am asumat riscul ăsta.

| Bogdanel27 a răspuns (pentru Editocroci):

Da dar răzbunarea nu e ok să înțeleg că voi a-ți făcut chestii de genul și sunteți "mândri" de filmulețele voastre, adică vă placea să vă filmați

| Editocroci explică:

Dacă aflu că a postat ceva cu mine, postez și eu cu el.

| Editocroci explică (pentru Bogdanel27):

Eu n-am filmat și nu-s mândră. El a pozat gol și mi-a trimis prin mesagerie pozele.

| Editocroci explică:

Răzbunarea e dulce, ce știi tu, Bogdănele...

| Bogdanel27 a răspuns (pentru Editocroci):

Dacă ar fi așa simplu, crede-mă că e ușor să faci rău, nu știu ce vârstă ai dar am și eu ceva anișori de când umblu cu fete și știu ce le poate pielea

| Editocroci explică (pentru Bogdanel27):

Nu e simplu niciodată.

| Editocroci explică:

Bogdănele, tu nu știi ce a făcut fostul meu. E un ticălos. A spart case în altă țară, a furat de prin magazine și multe altele. Nu îi lua apărarea că nu-l cunoști.

| Bogdanel27 a răspuns (pentru Editocroci):

Nu iau apărarea nimănui doamne ferește doar îți spun ca și idee că în general când faci ceva faci de comun acord iar dacă faci trebuie să te gândești și la consecinte deși nu prea o facem, in general eu țin cu dreptatea, și clar nu e ok ce face el. Repet sper să nu le pună pe undeva.

| Editocroci explică (pentru Bogdanel27):

El a zis că nu le pune.

| Bogdanel27 a răspuns (pentru Editocroci):

Așa să fie Alinuș. Ideea e că îmi place deschiderea ta asupra chestiilor din dormitor. Bravo voua

| Editocroci explică:

El a muncit în Grecia iar un prieten de-al lui mi-a zis că dacă merg la el în Grecia să am grijă să nu mă vândă sau să mă bage la produs.

| Editocroci explică (pentru Bogdanel27):

Nu mă cheamă Alinuș.